روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کامران منزوی: شرایط استقلال؟ برای موفقیت، باید مسیر تعیین شود و سپس برنامه‌ریزی کرد از منبع طرفداری. "

کامران منزوی: شرایط استقلال؟ برای موفقیت، باید مسیر تعیین شود و سپس برنامه‌ریزی کرد

طرفداری- کامران منزوی، قائم مقام پیشین باشگاه استقلال درباره نتایج تیم فوتبال استقلال در فصل جاری اظهار داشت:وقتی باد بکارید، طوفان درو می کنید. بررسی کنید پس از پایان دوره کاری علی فتح الله زاده تا الان چقدر تغییر و تحولات بوده است؟ چند سال است آب خوش از گلوی استقلال پایین نرفته است. برای موفقیت، باید مسیر تعیین شود و سپس برنامه ریزی کرد.به گزارش تسنیم، وی با بیان این جمله که استقلال باید مسیر خودش را برای آینده مشخص کند، افزود:این تیم از جام حذفی و آسیا کنار رفته و اکنون باید دید با چه بضاعتی قصد دارد لیگ را ادامه دهد؟ اگر بحث قهرمان شدن در لیگ برتر است، باید بضاعت و شرایط آن را فراهم کنیم. سی ام آبان ماه قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیاست، برای این رویداد چه تمهیداتی اندیشیده شده است؟ پرسپولیس هم در سال هایی دچار بحران بود، اما مسیر را انتخاب کرد و به سمت آن پیش رفت.وی در مورد اینکه او و دیگر استقلالی ها در مراسم دومین سالگرد مرحوم منصور پورحیدری درباره تیم چه صحبتی می کردند، گفت:با فرهاد مجیدی درباره خاطرات 21 سال پیش صحبت کردیم که او را از بهمن به استقلال آوردیم، بهمنی که امیرحسین فتحی مدیرعامل آن بود. دوستان و هر کسی که می آمد، غصه می خورد که چرا جایگاه استقلال اینگونه شده و هواداران ناراحت هستند. استقلال دغدغه همه هواداران است و ای کاش این تیم می توانست فشار زندگی را از روی آنها کم کند.منزوی در رابطه با شایعه حضور داریوش یزدانی در استقلال عنوان کرد:در استقلال چه کاره ام که بخواهم با یزدانی صحبت کنم؟ او با من مشورت کرد و گفت دوست دارد به فوتبال ایران بازگردد. به او گفتم طبق تجربه ای که در آمریکا کسب کرده، بهتر است از رده های نونهالان و نوجوانان فدراسیون فوتبال شروع کند. این پیشنهاد من بوده و بقیه کارها را باید فدراسیون قبول کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کامران منزوی: شرایط استقلال؟ برای موفقیت، باید مسیر تعیین شود و سپس برنامه‌ریزی کرد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×