روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • جلسه مدیران پرسپولیس و کاشیما برگزار شد؛ از مشخص شدن رنگ لباس تا تاکید بر عدم ورود افراد بدون بلیت به ورزشگاه

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جلسه مدیران پرسپولیس و کاشیما برگزار شد؛ از مشخص شدن رنگ لباس تا تاکید بر عدم ورود افراد بدون بلیت به ورزشگاه از منبع طرفداری. "

جلسه مدیران پرسپولیس و کاشیما برگزار شد؛ از مشخص شدن رنگ لباس تا تاکید بر عدم ورود افراد بدون بلیت به ورزشگاه

طرفداری- جلسه مدیران برای بازی پرسپولیس - کاشیما آنتلرز به ریاست رییس کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا صبح امروز تشکیل شد.به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنا بر اعلام مدیر رسانه ای تیم، جلسه مدیران امروز جمعه از ساعت ۱۰ صبح در هتل اسپیناس پالاس تشکیل شد.ریاست این جلسه بر عهده شخص پاول لوزانوف بود و حامد مومنی به عنوان مسوول هماهنگی به ایراد سخنانی پرداخت. در جلسه مدیران ترکیب رنگ البسه دو تیم، به این ترتیب مشخص شد که پرسپولیس مانند همیشه با لباس یک دست سرخ استفاده خواهد کرد و دروازه بان هم یک سره سبزپوش است. نفرات ذخیره هم کاور زرد خواهند داشت.تیم کاسیما آنتلرز هم برای دروازه بان البسه یک دست آبی و برای سایر نفرات، یک دست سفید را انتخاب کرد. نفرات ذخیره هم کاور زرد به تن خواهند داشت.در این جلسه باشگاه پرسپولیس تعداد تماشاگران خود را ۷۵ هزار نفر و تیم ژاپنی، ۳۰۰ نفر اعلام کرد.تاکید می شود؛ تمام بلیت های این دیدار پیش فروش شده است و هیچ بلیتی برای عرضه در ورزشگاه وجود نخواهد داشت . تمام بلیت های فروخته شده نیز با توجه به این که در سامانه، دارای کد رهگیری، کد ملی و شماره تلفن هستند قابل رهگیری برای نهادهای ذیربط خواهند بود.نماینده کنفدراسیون هم تاکید کرد هیچ فردی بدون بلیت نباید در ورزشگاه حضور داشته باشد.این مورد در روزهای گذشته در فرصت های مختلف مورد تاکید نمایندگان کنفدراسیون به ویژه پاول لوزانوف و ناظران امنیتی بوده است.تیم های کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در ساعت های ۱۵ و ۵۰ دقیقه و 16 هتل ها را به مقصد ورزشگاه ترک می کنند.داوران هم ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه از هتل محل اقامت خود به سمت ورزشگاه حرکت داده می شوند.دو تیم از ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه به مدت نیم ساعت، می توانند برای گرم کردن وارد زمین شوند.همچنین کنفرانس خبری برانکو ایوانکوویچ هم در ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه انجام خواهد شد.در جلسه مدیران، سیامک نعمتی به عنوان تنها بازیکن محروم از این بازی معرفی شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جلسه مدیران پرسپولیس و کاشیما برگزار شد؛ از مشخص شدن رنگ لباس تا تاکید بر عدم ورود افراد بدون بلیت به ورزشگاه از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×