روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • ضیا عربشاهی: برانکو در بازی رفت پرسپولیس مقابل کاشیما نشان داد که در بازی‌های بزرگ مربی بزرگی نیست!

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ضیا عربشاهی: برانکو در بازی رفت پرسپولیس مقابل کاشیما نشان داد که در بازی‌های بزرگ مربی بزرگی نیست! از منبع طرفداری. "

ضیا عربشاهی: برانکو در بازی رفت پرسپولیس مقابل کاشیما نشان داد که در بازی‌های بزرگ مربی بزرگی نیست!

طرفداری- تیم های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز شنبه دیدار برگشت لیگ قهرمانان آسیا را در استادیوم آزادی برگزار خواهند کرد.به نقل از میزان، ضیا عربشاهی، پیشکسوت سرخ پوشان در خصوص این دیدار گفت:برانکو در بازی رفت پرسپولیس مقابل کاشیما نشان داد که در بازی های بزرگ مربی بزرگی نیست! ما در بازی رفت ۲ گل از یک ناحیه خوردیم. به هر صورت ممکن است پرسپولیس در تهران به قهرمانی آسیا برس اما با نبود نعمتی کار پرسپولیس سخت تر هم می شود.وی در خصوص نقش هواداران پرسپولیس در بازی روز شنبه هم عنوان کرد:ببینید هوادار کاملا می تواند به ساق بازیکنان انرژی بدهد و پرسپولیس با هوادارانش می تواند زلزله باشد. به هرحال حضور هواداران خیلی می تواند به پرسپولیس کمک کند. پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اگر این تیم در تهران قهرمان آسیا نشود چه اتفاقی رخ می دهد، گفت:همین که پرسپولیس با این شرایط به فینال رسیده دستشان درد نکند. رسیدن به فینال با ۱۳ بازیکن کار راحتی نیست.عربشاهی در مورد اینکه استقلالی ها این روز ها خیلی برای پرسپولیسی ها کری می خوانند، تاکید کرد:الان مسئله ملی و بحث پرچم ایران مطرح است و نباید کری خوانده شود. همه باید کمک کنیم تا پرسپولیس قهرمان شود. اینکه یک تیم ایرانی با این بضاعت و این امکانات به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رسد خیلی مهم است. طرفداران استقلال هم شنبه به ورزشگاه بیایند و از پرسپولیس حمایت کنند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ضیا عربشاهی: برانکو در بازی رفت پرسپولیس مقابل کاشیما نشان داد که در بازی‌های بزرگ مربی بزرگی نیست! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون