روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمد پنجعلی: من دلم روشن است که جام لیگ قهرمانان آسیا در ایران می ماند از منبع طرفداری. "

محمد پنجعلی: من دلم روشن است که جام لیگ قهرمانان آسیا در ایران می ماند

طرفداری- محمد پنجعلی، در مورد دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم هایپرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن اظهارداشت:به نظرم بازی سختی خواهد بود، اما دل من روشن است که جام در ایران می ماند. اگر بشود یک گل در اوایل بازی پرسپولیس به ثمر برساند قطعا در ادامه بازی کار راحت تری خواهد شد چون تیم ژاپنی دچار استرس می شود و پرسپولیس می تواند از این موضوع استفاده کند.به گزارش میزان، وی در مورد وظیفه هواداران در این بازی تصریح کرد:هواداران وظایف خود را می دانند و تا الان هم به شکل بی نظیری از تیمشان حمایت کرده اند و مطمئنا روز شنبه هم همین اتفاق رخ می دهد. خواهش من از آنها این است زمانی که بازی در حال برگزاری است آنها فشاری روی بازیکنان نگذارند و با تمام توان تشویق کنند. انرژی هواداران بسیار تاثیرگذار است و امیدوارم اتفاقات خوبی در ورزشگاه آزادی رقم بخورد.پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد:به نظرم اگر شاگردان برانکو تمرکز داشته باشند می توانند کاشیما را شکست دهند. پرسپولیسی ها باید خودشان باشند و به هیچ عنوان از شکست نترسند. پرسپولیس تا الان هم مثل یک قهرمان بوده، ولی حیف است این موقعیت را برای کسب عنوان قهرمانی از دست بدهد. قهرمانی پرسپولیس برای ما پیشکسوتان و هواداران و مردم یک افتخار است و امیدواریم که این اتفاق رخ دهد. جای این جام در ویترین افتخارات پرسپولیس خالی است و به نظرم بهترین فرصت است که این جام را در ایران نگه داریم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمد پنجعلی: من دلم روشن است که جام لیگ قهرمانان آسیا در ایران می ماند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون