روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • سید جلال حسینی: می خواهیم مقابل کاشیما بازی بزرگ و پرقدرتی انجام دهیم؛ امیدوارم از دقیقه یک شروع خوبی داشته باشیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سید جلال حسینی: می خواهیم مقابل کاشیما بازی بزرگ و پرقدرتی انجام دهیم؛ امیدوارم از دقیقه یک شروع خوبی داشته باشیم از منبع طرفداری. "

سید جلال حسینی: می خواهیم مقابل کاشیما بازی بزرگ و پرقدرتی انجام دهیم؛ امیدوارم از دقیقه یک شروع خوبی داشته باشیم

طرفداری- سیدجلال حسینی در نشست خبری پیش از دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا درباره احساس بازیکنان پرسپولیس در آستانه بازی با کاشیما آنتلرز گفت:بچه های ما احساس خوبی دارند و باید داشته باشند. ما در مورد فینال آسیا صحبت می کنیم. این بازی خاص است و بچه ها همه آماده هستند. ما از سال گذشته که شروع کردیم روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم و امسال هم با دست های خالی کارهای سخت تری انجام دادیم.وی افزود:فردا در کنار هواداران هستیم و می خواهیم یک بازی بزرگ و پر قدرت انجام دهیم. قطعا بازی سختی است و بازی کردن در فینال برای هر بازیکنی سخت و لذت بخش است. هواداران ما همه فردا هستند و این کار سخت را باید همه با هم انجام دهیم. ما در زمین هستیم اما همه با هم هستیم برای اینکه موفق شویم نیاز به کمک هواداران داریم. این موفقیت به همه ما کمک خواهیم کرد و انتظار داریم فردا یک شروع خوب در مسابقه داشته باشیم.حسینی در پاسخ به این پرسش که در بازی رفت بازیکنانی مانند سیامک نعمتی کارت بیهوده گرفتند و آیا به عنوان کاپیتان صحبتی با آنها داشته است یا خیر؟ گفت:برانکو همه صحبت ها را انجام داده است.بازی فینال همیشه سخت است مخصوصا برای بازیکنان. این موضوع هم که ساعت خواب بازیکنان تغییر کرده بود باعث شده بود آن ها عصبی بشوند. سیامک نعمتی هم نتوانست خودش را کنترل کند اما برای بازی فردا شرایط فرق می کند و همه آماده هستند. احساسات فرق می کند و من نمی خواهم احساسی صحبت کنم.ما باید برای بازی فردا تمرکز داشته باشیم و امیدوارم فردا از دقیقه یک مقابل هواداران مان شروع خوبی داشته باشیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سید جلال حسینی: می خواهیم مقابل کاشیما بازی بزرگ و پرقدرتی انجام دهیم؛ امیدوارم از دقیقه یک شروع خوبی داشته باشیم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون