روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسین خیبری: حضور مهدی مهدوی کیا در تمرین پرسپولیس، مایه افتخار است از منبع طرفداری. "

حسین خیبری: حضور مهدی مهدوی کیا در تمرین پرسپولیس، مایه افتخار است

طرفداری- حسین خبیری در خصوص حضور مهدی مهدوی کیا در تمرین امروز تیم پرسپولیس، گفت:جا دارد که به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس از آقای مهدوی کیا بابت حضور در تمرین امروز تشکر و قدردانی کنیم چرا که او به محض بازگشت از آلمان مستقیماً از فرودگاه به ورزشگاه شهید کاظمی آمد و با وجود اینکه خسته راه بود دعوت ما را پذیرفت و در تمرین امروز پرسپولیس شرکت کرد.وی ادامه داد:آقای مهدوی کیا از اسطوره های با اخلاق فوتبال ایران و مایه افتخار باشگاه پرسپولیس است و حضور او در تمرین امروز نشاط خاصی به تمرین داد به طوریکه کلیه مربیان و بازیکنان از حضور او استقبال کردند و قدردان حضور مهدوی کیا در تمرین پرسپولیس هستیم.به نقل از فارس، مشاور باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره بازی تیم پرسپولیس با پیشکسوتان این باشگاه که قرار است روز پنج شنبه برگزار شود، افزود:برگزاری این بازی با استقبال آقای پروین و آقای برانکو روبرو شده و مطمئناً شاهد یک بازی بی نظیر و زیبا خواهیم بود. برگزاری این بازی یک بار دیگر اتحاد و همدلی خانواده بزرگ پرسپولیس را نشان خواهد داد و آقای برانکو از آقای مهدوی کیا دعوت کرد تا روز پنج شنبه در این بازی جذاب و تماشایی حضور داشته باشد. بدون شک اتحاد و همدلی بین خانواده بزرگ پرسپولیس از پیشکسوتان گرفته تا مسئولان، مربیان و بازیکنان و همچنین هواداران برقرار است و با این اتحاد به سوی سومین قهرمانی متوالی در لیگ پیش خواهیم رفت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسین خیبری: حضور مهدی مهدوی کیا در تمرین پرسپولیس، مایه افتخار است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون