روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هیئت مدیره پرسپولیس جوان‌تر از قبل خواهد شد از منبع طرفداری. "

هیئت مدیره پرسپولیس جوان‌تر از قبل خواهد شد

طرفداری- پس از کنار رفتن حمیدرضا گرشاسبی از سمت مدیرعاملی پرسپولیس و جایگزین شدن ایرج عرب وزارت ورزش درصدد است تا هیئت مدیره جدید این تیم را ینز معرفی کند. هیئت مدیره ای که به نظر می رسد جوان تر از قبل خواهد بود. روز گذشته محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد که به زودی قرار است اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب و معرفی شود. این در حالیست که هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به دلیل بازنشسته بودن برخی از اعضای آن و به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان از سمت خود کنار رفتند و مجبور به ترک پست خود شدند.به نقل از فارس، این روزها باشگاه پرسپولیس زیر نظر ایرج عرب سرپرست این باشگاه فعالیت می کند و داورزنی اعلام کرده که با انتخاب اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل این باشگاه هم انتخاب خواهد شد اما به نظر می رسد که این بار وزیر ورزش و جوانان قصد انتخاب هیأت مدیره جوان تری را برای باشگاه پرسپولیس دارد و شاهد حضور اعضای جوان تری در هیأت مدیره این باشگاه خواهیم بود تا مشکل منع به کارگیری بازنشستگان دیگر گریبان باشگاه پرسپولیس و مسئولان آن را نگیرد.البته در این بین به نظر می رسد جعفر کاشانی رئیس هیأت مدیره این باشگاه در هیأت مدیره آینده هم نقش داشته باشد چرا که او بازنشسته نیست و حقوق بازنشستگی هم نمی گیرد و به همین دلیل منعی برای حضور در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس نخواهد داشت اما وزیر ورزش و جوانان در نظر دارد این بار با جوان کردن هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس شرایط را برای فعال کردن مدیران جوان در این باشگاه به وجود بیاورد چرا که در سال های اخیر شاهد بودیم که مدیران جوان با ایده هایی بهتر توانسته اند شرایط بهتری برای کار ایجاد کنند.بدون شک با حضور اعضای جدید هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تکلیف مدیریت این باشگاه هم مشخص خواهد شد. هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان باز هم ترکیبی از مدیران اقتصادی و یکی دو پیشکسوت خواهد بود. از طرف دیگر بحث خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس هم این روزها جدی تر از هر زمان دیگری به گوش می رسد و باید دید در نهایت این اتفاق رخ خواهد داد یا نه.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " هیئت مدیره پرسپولیس جوان‌تر از قبل خواهد شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون