روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیش بازی پارس جنوبی-پرسپولیس؛ آسمان فوتبال ایران سرخ می‌ماند؟ از منبع طرفداری. "

پیش بازی پارس جنوبی-پرسپولیس؛ آسمان فوتبال ایران سرخ می‌ماند؟

طرفداری - در چارچوب هفته سی ام لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم پارس جنوبی جم و پرسپولیس به مصاف یکدیگر خواهند رفت.هفته سی ام لیگ برتر ایران پارس جنوبی جم-پرسپولیسجم-ورزشگاه تختیپنجشنبه 26 اردیبهشت 1398ساعت 21:30 داور: اشکان خورشیدی-کمک ها: علیرضا ایلدروم – مهدی عالیقدرورزشگاه تختی جمپیش بازیدو تیم پارس جنوبی جم و پرسپولیس تهران در حالی به مصاف هم می روند که این بازی مهم ترین بازی فصل است و به احتمال زیاد جام پس از این بازی به پرسپولیس داده خواهد شد اگر سرخ ها از پارس امتیاز بگیرند. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در 29 بازی گذشته لیگ برتر 15 پیروزی، 13 تساوی و 1 شکست داشته اند. سرخ ها همچنین آمار 35 گل زده و 14 گل خورده را نیز به ثبت رسانده اند. شاگردان برانکو با 58 امتیاز در رده نخست جدول حضور دارند.سرخ ها سه امتیاز بالاتر از سپاهان 55 امتیازی هستند و در صورت امتیاز گرفتن(برد یا مساوی) در بازی فردا، می توانند جام قهرمانی را بالای سر خود ببرند. البته سرخ ها در صورت باخت هم این امکان را دارند که قهرمان لیگ برتر شوند، اما در صورتی که سپاهان اصفهان موفق به پیروزی نشود.تنها یک صورت امکان دارد که سیدجلال حسینی فردا جام را بالای سر نبرد و آن هم شکست پرسپولیس برابر پارس جنوبی جم و پیروزی سپاهان برابر استقلال خوزستان است.در آن سوی میدان جمی ها در 29 بازی گذشته 7 پیروزی ، 9 تساوی و 13 شکست داشته است. آنها آمار 28 گل زده و 32 گل خورده را نیز به ثبت رسانده اند. آنها با 30 امتیاز در رده دوازدهم حضور دارند.بازی های گذشته دو تیمنشست خبری مربیانمهدی تارتار: توانایی شکست پرسپولیس را داریم؛ صادقانه می گویم، دوست دارم پیروز شویم اما پرسپولیس قهرمان شود

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیش بازی پارس جنوبی-پرسپولیس؛ آسمان فوتبال ایران سرخ می‌ماند؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×