روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسمی؛ وحید حیدریه به فولاد خوزستان پیوست از منبع طرفداری. "

رسمی؛ وحید حیدریه به فولاد خوزستان پیوست

طرفداری- تیم فولاد خوزستان با بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال ملوان به توافق رسید.به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در ادامه فعالیت های باشگاه فولاد، وحید حیدریه با قراردادی به مدت دو فصل به جمع فولادمردان خوزستانی پیوست تا لیگ نوزدهم را با پیراهن این تیم و زیر نظر جواد نکونام دنبال کند. این مدافع چپ که فوتبال خود را از آکادمی پیکان آغاز کرده است، سابقه عضویت در پرسپولیس و تیم ملی امید فوتبال کشورمان را در کارنامه دارد و فصل گذشته نیز در باشگاه ملوان به عنوان بازیکن سرباز حضور داشت.وحید حیدریه پس از امضای قرارداد با فولاد در گفتگویی کوتاه اعلام کرد:ساختار باشگاه فولاد خوزستان در فوتبال ایران بدون رقیب است و با شناخت کامل فولاد را انتخاب کرده و مطمئنا در لیگ نوزدهم با هدایت آقای نکونام و حمایت های هواداران به نتیجه ای قابل توجه خواهیم رسید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رسمی؛ وحید حیدریه به فولاد خوزستان پیوست از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×