روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • نقی‌زاده: از قرعه سخت در 3 بازی آینده ترسی نداریم/ می‌توانستیم بیشتر از 2 امتیاز بگیریم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نقی‌زاده: از قرعه سخت در 3 بازی آینده ترسی نداریم/ می‌توانستیم بیشتر از 2 امتیاز بگیریم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

نقی‌زاده: از قرعه سخت در 3 بازی آینده ترسی نداریم/ می‌توانستیم بیشتر از 2 امتیاز بگیریم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

میثم نقی زاده، هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد که آنها از بازی های سخت شان در سه هفته آینده ترسی ندارند.

- اخبار ورزشی - میثم نقی زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به شرایط نفت مسجدسلیمان بعد از گذشته دو هفته از مسابقات لیگ برتر گفت: خوشبختانه تیم ما وضعیت خوبی دارد. در هفته اول که برابر تیم پرمهره تراکتور قرار گرفتیم و بازی مساوی شد، هر چند که می توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم و در بازی با صنعت نفت هم شانس برد را داشتیم.وی در ادامه افزود: با توجه به شروع مسابقات، طبیعتاً تمام تیم ها شرایط ایده آلی دارند، ولی با این وضعیت هم می توانستیم بیشتر از دو امتیاز بگیریم. با توجه به بازی هایی که داشتیم بد نتیجه نگرفتیم، ولی تلاش می کنیم تا در بازی های بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم.هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به قرعه سخت تیمش در سه هفته آینده و تقابل با استقلال، سپاهان و شهر خودرو عنوان کرد: قرعه سختی در انتظار ما است ولی هیچ ترسی از این سه بازی نداریم. نا برابر تراکتور هم بازی کردیم که شکست نخوردیم ولی آنها پرسپولیس را شکست دادند. بالاخره در لیگ امسال باید با تمام تیم ها از جمله استقلال، سپاهان و پدیده بازی کنیم. ما خودمان را محک خواهیم زد و می خواهیم نتایجی بگیریم که دل هواداران را شاد کنیم.نقی زاده در پاسخ به این پرسش که هدف نفت مسجدسلیمان قرار گرفتن در چه رتبه ای است، تصریح کرد: از حالا نمی توان چیزی را پیش بینی کرد. هدف ما انجام بازی زیبا و گرفتن نتایج خوب است. در کنار این هدف تلاش می کنیم تا جایگاه آبرومندانه ای هم داشته باشیم.تارتار: نفت مسجدسلیمان نسبت به سال های گذشته متفاوت بازی می کندانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نقی‌زاده: از قرعه سخت در 3 بازی آینده ترسی نداریم/ می‌توانستیم بیشتر از 2 امتیاز بگیریم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×