روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • ماجرای تعهد 300 میلیونی پرسپولیس به مهاجم پیشین سرخپوشان، 5 سال پس از نامه تسویه حساب + سند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماجرای تعهد 300 میلیونی پرسپولیس به مهاجم پیشین سرخپوشان، 5 سال پس از نامه تسویه حساب + سند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

ماجرای تعهد 300 میلیونی پرسپولیس به مهاجم پیشین سرخپوشان، 5 سال پس از نامه تسویه حساب + سند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد که مهاجم سابق این تیم با وجود تسویه حساب، 150 میلیون تومان گرفته و 150 میلیون دیگر نیز باید دریافت کند.

- اخبار ورزشی - سعید شیرینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به نامه ای که سال 93 درباره پرداخت پول محمد قاضی نوشته بود، مدعی شد و گفت: اینکه مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس یک هفته قبل از رفتنش مبلغ 150 میلیون تومان به محمد قاضی پرداخت می کند خیلی عجیب است. عجیب تر اینکه آنها به این بازیکن متعهد می شوند که ظرف 10 روز آینده 150 میلیون تومان دیگر به وی بپردازند و چنانچه این اتفاق رخ ندهد به ازای هر روز مبلغ 10 میلیون تومان به این رقم اضافه خواهد شد. هیچ جایی سراغ ندارم که چنین تعهدی به فردی داده شود اما مدیریت قبل باشگاه پرسپولیس این کار را قبل از رفتنش کرده که واقعا جای سؤال دارد.وی افزود: سؤال من این است که چرا پرداختی به بازیکنان و مربیان پرسپولیس در روز های آخر مدیریت آقایان انجام نشد اما 150 میلیون به قاضی پرداخت شده و چنین تعهدی هم به او می دهند؟ من سال 93 به باشگاه پرسپولیس نامه زدم که پرونده طلب قاضی بسته شده و زمان حمیدرضا گرشاسبی نیز وقتی قرار شد همه پرونده های شکایتی باشگاه پرسپولیس بسته شود با اسناد و مدارکی که به باشگاه بردم حدود 3 میلیارد بدهی ها به همین طریق منتفی شد. چه بسا اگر همکاری بیشتری با من داشتند مبلغی بیشتر از بدهی های پرسپولیس کم می شد.سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: در نامه من مشخص است که وضعیت طلب قاضی به چه شکل است اما آقایان حتی به خودشان زحمت ندادند قبل از پرداختی به قاضی تماسی با من بگیرند و قضیه را جویا شوند. باید روشن شود که مدیریت قبلی پرسپولیس چرا یک هفته قبل از رفتنش 150 میلیون تومان به قاضی داد و آن تعهد عجیب را هم برای مدیریت بعدی گذاشت.خبرنگار تسنیم برای پیگیری این موضوع و پرداخت پول به محمد قاضی 5 سال پس از نامه تسویه حساب با این بازیکن تماس گرفت که وی پاسخگو نبود.تکمیل لیست پرسپولیسی ها برای دریافت پیش قرارداد ها/ حضور مهاجم پیشین استقلال در باشگاه پرسپولیسانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماجرای تعهد 300 میلیونی پرسپولیس به مهاجم پیشین سرخپوشان، 5 سال پس از نامه تسویه حساب + سند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×