روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • پرسپولیس با زوجی جدید در خط حمله به مصاف صنعت نفت می‌رود- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس با زوجی جدید در خط حمله به مصاف صنعت نفت می‌رود- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

پرسپولیس با زوجی جدید در خط حمله به مصاف صنعت نفت می‌رود- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

تیم فوتبال پرسپولیس در بازی آینده خود مقابل صنعت نفت آبادان با زوجی جدید در خط حمله به میدان خواهد رفت.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس در هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در تهران میزبان صنعت نفت آبادان خواهد بود و گابریل کالدرون در نظر دارد در این مسابقه از زوج جدیدی در خط حمله تیمش استفاده کند، کاری که او در بازی دوستانه با سایپا انجام داد و نتیجه بخش بود.جونیور براندائو اولین بازی اش برای پرسپولیس را در بازی مقابل تراکتور در تبریز انجام داد و حالا قرار است او زوج علیپور در خط حمله سرخپوشان در بازی با تفت آبادان باشد. این زوج در بازی با سایپا 90 دقیقه تست شد و نتیجه اش این بود که پای علیپور به گلزنی باز شد و موفق شد دو گل برای تیمش به ثمر برساند.جونیور در این مسابقه پرتلاش و دونده ظاهر شد و در چند صحنه با پا به توپ شدن و برداشتن گام های بلند نشان داد گوشه هایی از تکنیک ناب برزیلی را می داند. چه بسا اگر زوج علیپور و جونیور در بازی با صنعت نفت موفق عمل کند در دربی 90 هم به میدان برود.اخبار کوتاه از پرسپولیس| بازگشت رسن و اعلام آمادگی نوراللهی برای تمدید قراردادانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس با زوجی جدید در خط حمله به مصاف صنعت نفت می‌رود- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×