روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • امینی: دلیل حمله به دروازه‌بان‌ها و مدافعان پیکان را نمی‌دانم/ فقط روی یک گل مقصر بودم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " امینی: دلیل حمله به دروازه‌بان‌ها و مدافعان پیکان را نمی‌دانم/ فقط روی یک گل مقصر بودم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

امینی: دلیل حمله به دروازه‌بان‌ها و مدافعان پیکان را نمی‌دانم/ فقط روی یک گل مقصر بودم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

مهدی امینی، دروازه بان تیم فوتبال پیکان مدعی است که در فصل جاری از شش گلی که دریافت کرده، فقط روی یک گل مقصر بوده است.

- اخبار ورزشی - مهدی امینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با اشاره به نتایج نه چندان خوب پیکان در شش بازی ابتدایی لیگ برتر اظهار داشت: فکر می کنم بیشتر امتیازهایی که از دست دادیم به دلیل بدشانس بود که می توانم به بازی با شاهین بوشهر و نفت مسجدسلیمان اشاره کنم. ما گل هایی خوردیم که روی اتفاقات فوتبال بود و باید در این شش بازی بیشتر امتیاز می گرفتیم. البته فاصله ما با تیم های بالاتر از خودمان زیاد نیست و با تیم ششم فقط چهار امتیاز فاصله داریم. امیدوارم در بازی های آینده نتایج خوبی بگیریم.وی درباره برخی انتقادهای صورت گرفته از عملکرد دروازه بان های پیکان خاطر نشان کرد: زیاد دوست نداشتم در مورد این مسائل صحبت کنم، چون تمرکزم باید روی مسائل فنی، تمرین و مسابقه باشد. خیلی از گلرهای لیگ در این فصل اشتباه کرده اند، آن هم در بازی هایی که به صورت مستقیم پخش شد، ولی نمی دانم چرا برخی روی گلرهای پیکان زوم کرده اند! من دلیل حمله به گلرها و مدافعان پیکان را نمی دانم. در لیگ برتر بازی های زیادی انجام می شود و جالب اینجاست که بازی های ما پخش مستقیم نیست و خیلی ها حتی خلاصه بازی های تیم ما را هم نمی بینند.فرکی: نوع انتخاب های ویلموتس به فوتبال ما کمک می کند/ استیلی ریسک بزرگی انجام دادامینی با بیان اینکه توجهی به این مسائل ندارد، تصریح کرد: امسال فقط روی یکی از گل ها مقصر بودم و به دلیل تابش نور خورشید دید خوبی روی توپ نداشتم. من روی بقیه گل ها مقصر نبودم و حتی کادر فنی هم این موضوع را تأیید کرد. حالا نمی دانم چرا برخی روی این مسائل مانور می دهند. هر بازیکنی ممکن است اشتباه کند. من تلاش می کنم تا در بازی های آینده بهترین عملکرد را داشته باشم و بیشترین کمک را به پیکان کنم.دروازه بان تیم فوتبال پیکان در پایان با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر پرسپولیس که در هفته هفتم لیگ برتر خواهد بود، تصریح کرد: بازی سختی در پیش داریم، ولی هدف پیکان گرفتن یک نتیجه خوب است و می خواهیم با عملکرد خوب مان حسین فرکی و مسولان باشگاه را خوشحال کنیم. پیکان دو فصل پیش پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی شکست داد و امیدوارم در این بازی هم نتیجه خوبی بگیریم.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " امینی: دلیل حمله به دروازه‌بان‌ها و مدافعان پیکان را نمی‌دانم/ فقط روی یک گل مقصر بودم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×