روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • سیاست این روزهای پرسپولیس؛ مذاکره با برانکو و حمایت مصلحتی از کالدرون- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیاست این روزهای پرسپولیس؛ مذاکره با برانکو و حمایت مصلحتی از کالدرون- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

سیاست این روزهای پرسپولیس؛ مذاکره با برانکو و حمایت مصلحتی از کالدرون- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

محمدحسن انصاری فرد در حالی به صورت ضمنی از گابریل کالدرون حمایت کرد که مدیران باشگاه پرسپولیس، مذاکراتی را با برانکو ایوانکوویچ پشت سر گذاشته اند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدحسن انصاری فرد پس از برتری یک بر صفر امروز (سه شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، در پاسخ به سؤال خبرنگاری که درباره احتمال سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس پرسید، گفت که کالدرون سرمربی سرخپوشان است و از خبرنگاران خواست که درباره برانکو بحث نکنند.انصاری فرد: اولتیماتومی به کالدرون نداده ایماین در حالی است که به نظر می رسد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بیشتر به خاطر آرامش تیم، چنین صحبت هایی را مطرح کرده است. مدیران باشگاه پیش از دیدار با صنعت نفت، مذاکراتی را با برانکو پیش بردند و همچنان با سرمربی پیشین سرخپوشان مذاکره می کنند. آنها بر این باور هستند که پرسپولیس با کالدرون به نتیجه نمی رسد.برانکو ایوانکوویچ که اکنون مورد توجه تیم ملی و پرسپولیس قرار دارد، بیشتر به سرمربیگری تیم ملی ایران متمایل است. با این وجود پرسپولیسی ها تلاش می کنند سرمربی موفق خود را به این تیم بازگردانند و جایگزین کالدرون کنند.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سیاست این روزهای پرسپولیس؛ مذاکره با برانکو و حمایت مصلحتی از کالدرون- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×