روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انصاری: هر جایی مربی صلاح بداند بازی می‌کنم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

انصاری: هر جایی مربی صلاح بداند بازی می‌کنم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، پوشیدن پیراهن این تیم را یک افتخار می داند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمد انصاری پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: شرایط جام حذفی خاص است، اما خدا را شکر توانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم.وی درباره نارضایتی هواداران پرسپولیس از عملکرد این تیم گفت: باید تمام تلاش خود را بکنیم تا نتیجه بگیریم. پرسپولیس تیم بزرگی است و پوشیدن پیراهن این تیم باعث افتخار است. باید بیشتر تلاش کنیم تا هواداران را شاد کنیم.مدافع تیم پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که دوست دارد در پُست مدافع وسط بازی کند یا مدافع چپ، خاطرنشان کرد: برای من فرقی ندارد. هر جایی مربی صلاح بداند بازی می کنم.کالدرون: علیپور بازیکن بزرگی برای ماست، سعی می کنیم او را برگردانیمانصاری درباره زمزمه هایی مبنی بر سرمربیگری برانکو در پرسپولیس و تیم ملی تصریح کرد: به این بحث ورود نمی کنم.وی در پاسخ به این سؤال که دوست دارند در مرحله بعدی جام حذفی با چه تیمی روبه رو شوند، گفت: هدف ما قهرمانی جام حذفی است و برای قهرمان شدن تفاوتی نمی کند با چه تیمی روبه رو شویم.بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با عدم استقبال تماشاگران از این بازی خاطرنشان کرد: شاید برگزاری بازی در وسط هفته و سرمای هوا علت آن باشد.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انصاری: هر جایی مربی صلاح بداند بازی می‌کنم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×