روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • ترابی: موقعیت‌های زیادی را از دست می‌دهیم/ در مورد تیم ملی اطلاعی ندارم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترابی: موقعیت‌های زیادی را از دست می‌دهیم/ در مورد تیم ملی اطلاعی ندارم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

ترابی: موقعیت‌های زیادی را از دست می‌دهیم/ در مورد تیم ملی اطلاعی ندارم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش خوب بازی می کند و در حالی که موقعیت های زیادی دارند، اما بی دقت عمل می کنند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی ترابی که زننده تک گل تیمش مقابل صنعت نفت بود گفت: متأسفانه مقابل نفت مسجدسلیمان نتیجه بدی گرفتیم و خوشبختانه در این بازی جبران کردیم. امیدوارم همین روند را در لیگ برتر هم ادامه دهیم. خوشبختانه این بار توپ به تیر دروازه نخورد و وارد دروازه شد.وی در واکنش به این مسئله که در پایان بازی محمد انصاری با او شوخی می کرد و در پیراهن او دنبال نوشته بود، گفت: نه، دنبال چیزی نمی گشت و چیز خاصی نبود.هافبک ملی پوش پرسپولیس در واکنش به حواشی اخیر تیم ملی در خصوص فسخ قرارداد با ویلموتس و اینکه آیا در اردوی تیم ملی اختلافی میان بازیکنان و سرمربی وجود داشته است، خاطرنشان کرد: در مورد تیم ملی صحبت نمی کنم، چون هیچ اطلاعی ندارم.ترابی درباره اینکه هواداران از عملکرد پرسپولیس رضایت ندارند، اظهار داشت: بهتر می شویم. فوتبال خوبی بازی می کنیم و موقعیت های خوبی داریم، اما کم دقت عمل می کنیم. امروز یک گل زدیم و خودم می توانستم یک گل دیگر بزنم، اما همانطور که گفتم کم دقت هستیم. امیدوارم این مشکل هم حل شود.وی در خصوص اینکه در مرحله بعدی دو تیم لیگ دسته اولی و دومی حضور دارند و شش تیم از لیگ برتر و ترجیح می دهد پرسپولیس با چه تیمی همگروه شود، گفت: ما پرسپولیس هستیم. هر تیمی باشد باید ببریم تا از عنوان سال قبل دفاع کنیم.جام حذفی فوتبال| برتری پرسپولیس مقابل صنعت نفت با طعم ابقا و انتقام/ نجات کالدرون با شوت ترابیانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ترابی: موقعیت‌های زیادی را از دست می‌دهیم/ در مورد تیم ملی اطلاعی ندارم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×