روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • آل‌کثیر: پرسپولیس روی تک موقعیتش توانست بازی را ببرد/ اسکوچیچ از بازیکنان خداحافظی نکرده است- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آل‌کثیر: پرسپولیس روی تک موقعیتش توانست بازی را ببرد/ اسکوچیچ از بازیکنان خداحافظی نکرده است- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

آل‌کثیر: پرسپولیس روی تک موقعیتش توانست بازی را ببرد/ اسکوچیچ از بازیکنان خداحافظی نکرده است- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مدعی است پرسپولیس روی تک موقعیتش توانسته زردپوشان آبادانی را شکست دهد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عیسی آل کثیر پس از شکست یک بر صفر تیم صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس درباره مشکلات مالی این تیم اظهار داشت: دل همه ی بچه ها پُر است. همه چیز عادی شده است، می آییم و تمرین مان را می کنیم. با تمام وجود هم کار می کنیم. امروز هم با تمام وجود بازی کردیم و توپ های مان گل نشد. پرسپولیس اما روی تک موقعیتش توانست بازی را ببرد. ما چند موقعیت داشتیم، هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم، ولی متأسفانه توپ های مان گل نشد.وی در مورد ناراحتی اسکوچیچ نیز تصریح کرد: او هم مطالباتش را می خواهد. اشتباه از اسکوچیچ نبوده است. او هم مثل ما پولش را می خواهد. این اشتباه باشگاه بوده است. بالاخره اسکوچیچ هم خانواده دارد و پولش را می خواهد.مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد صحبت های رد و بدل شده در رختکن این تیم و اینکه آیا اسکوچیچ از بازیکنان خداحافظی کرده است یا خیر، بیان کرد: صحبت ها خصوصی بود و داخل خانواده. در مورد مشکلات صحبت شد. اسکوچیچ هم خداحافظی نکرد و چیزی به ما نگفت.آل کثیر در خاتمه گفت: راه مان را ادامه می دهیم، چاره ای نیست. هواداران مان گناهی نکردند. ما گناه کردیم، ولی متأسفم که هیچکس نمی پرسد چه کار می کنیم. چند روز سر تمرین نیامدیم، هیچکس به ما زنگ نزد، اما خودمان برگشتیم تا ببینیم چه پیش می آید.سیاست این روزهای پرسپولیس؛ مذاکره با برانکو و حمایت مصلحتی از کالدرونانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آل‌کثیر: پرسپولیس روی تک موقعیتش توانست بازی را ببرد/ اسکوچیچ از بازیکنان خداحافظی نکرده است- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×