روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • سالاری: اگر مسئولان نمی‌خواهند تیمداری کنند، بخشی از درآمد نفت را خرج مردم آبادان کنند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سالاری: اگر مسئولان نمی‌خواهند تیمداری کنند، بخشی از درآمد نفت را خرج مردم آبادان کنند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

سالاری: اگر مسئولان نمی‌خواهند تیمداری کنند، بخشی از درآمد نفت را خرج مردم آبادان کنند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

ناصر سالاری، دروازه بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت، اگر مدیران وزارت نفت نمی خواهند تیمداری کنند، بخشی از درآمد نفت را به مردم آبادان اختصاص دهند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ناصر سالاری پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما بد بازی نکردیم، اما در نیمه دوم در حد و اندازه های خودمان ظاهر نشدیم.وی در پاسخ به این پرسش که آیا اتفاق خاصی در رختکن تیم صنعت نفت رخ داده است یا خیر، به تسنیم گفت: هیچ اتفاقی نبوده است و نمی دانم چرا این سؤال را می پرسید. ما همه یک تیم هستیم.دروازه بان صنعت نفت درباره اینکه گفته شد اسکوچیچ با بازیکنان تیمش خداحافظی کرده است، تصریح کرد: اصلاً چنین اتفاقی رخ نداده است. اسکوچیچ از بچه ها ناراحت است و حق هم دارد. او می داند که ما می توانیم خیلی بهتر بازی کنیم و صنعت نفت می تواند خیلی بهتر از این باشد، اما با کسی خداحافظی نکرد. ما به سرمربی تیم حق می دهیم. او به بهترین بازیکنان بازی می دهد و می خواهد شرایط تیم را درست کند.اسکوچیچ: باشگاه بهانه های زیادی به دست بازیکنان داده استسالاری در مورد عدم تمایل وزارت نفت به تیمداری و احتمال دچار شدن سرنوشت تیم آبادانی به عاقبت نفت تهران خاطرنشان کرد: من سررشته ای در این سیاست گذاری ها ندارم. ما پولی نگرفته ایم، اما وضعیت ما با نفت تهران متفاوت است، چون مردم یک شهر با صنعت نفت زندگی می کنند. نفت تهران تیم بزرگی بوده و در لیگ قهرمانان آسیا هم شرکت کرد، اما تماشاگری نداشت و تیم مختص به خودشان بود.وی ادامه داد: با شرایط پالایشگاه ها و آلاینده های آبادان، کمترین حق مردم این شهر این است که برای رفاه آنها پول خرج شود. مشکلی نیست اگر مسئولان نخواهند تیمداری کنند، اما بخشی از این درآمد را برای شهر خرج کنند. مردم آبادان آلاینده ها را استشمام می کنند و این در زندگی آنها دیده می شود. پس باید برای این شهر هزینه شود.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سالاری: اگر مسئولان نمی‌خواهند تیمداری کنند، بخشی از درآمد نفت را خرج مردم آبادان کنند- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×