روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • واگذاری مجموعه‌های ورزشی مرغوبکار و درفشی‌فر به استقلال و پرسپولیس- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واگذاری مجموعه‌های ورزشی مرغوبکار و درفشی‌فر به استقلال و پرسپولیس- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

واگذاری مجموعه‌های ورزشی مرغوبکار و درفشی‌فر به استقلال و پرسپولیس- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

با اعلام معاون وزیر ورزش و جوانان، صورتجلسه انتقال قطعی دو مجموعه مرغوبکار و درفشی فر به امضای مدیران عامل باشگاه های استقلال و پرسپولیس می رسد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، جمشید تقی زاده معاون وزیر ورزش و جوانان در گفت وگو با پایگاه خبری این وزارت با اعلام ادامه مستمر و منظم جلسات واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: دو جلسه با محوریت ریاست سازمان خصوصی سازی و مسئولان مالی و ذی حسابان و کارشناسان بورس و مدیران وزارتخانه در محل سازمان خصوصی سازی برگزار شد.آغاز دوباره بازی «سرِ کاری» واگذاری پرسپولیس و استقلالوی ادامه داد: موضوع مهم این دو باشگاه، تعیین دقیق دارایی ها و شفافیت کامل در میزان بدهی و مطالبات آنهاست. مقرر شد صورتجلسه واگذاری و انتقال قطعی دو مجموعه مرغوبکار و درفشی فر با امضای مدیران عامل دو باشگاه و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران اقدام شود و برای اجرا به دو شرکت فرهنگی و ورزشی پرسپولیس و استقلال ابلاغ شود.معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: مکاتبه ای با حوزه توسعه قهرمانی و حرفه ای و همینطور فدراسیون فوتبال برای حل و فصل بدهی ها و مطالبات استقلال و پرسپولیس از سازمان لیگ فوتبال و همینطور تعیین تکلیف و استقلال ساختمان های مرکزی این دو شرکت به عنوان بخشی از دارایی ها تهیه و ارسال خواهد شد.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واگذاری مجموعه‌های ورزشی مرغوبکار و درفشی‌فر به استقلال و پرسپولیس- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×