روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • کفشگری: برای بازی در نساجی لحظه‌شماری می‌کنم/ گل‌محمدی انتخاب خوبی برای پرسپولیس بود- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کفشگری: برای بازی در نساجی لحظه‌شماری می‌کنم/ گل‌محمدی انتخاب خوبی برای پرسپولیس بود- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

کفشگری: برای بازی در نساجی لحظه‌شماری می‌کنم/ گل‌محمدی انتخاب خوبی برای پرسپولیس بود- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

هافبک تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: متأسفانه در نیم فصل اول برای بازی کردن خیلی انتظار کشیدم و حالا برای پوشیدن پیراهن نساجی و بازی در ورزشگاه وطنی قائمشهر لحظه شماری می کنم.

- اخبار ورزشی - مهرداد کفشگری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اینکه در نیم فصل اول فرصتی برای بازی در نساجی پیدا نکرد، گفت: قبل از شروع فصل شرایط خیلی خوبی داشتم، ولی متأسفانه به دلیل بدهی هایی که نساجی داشت، کارت بازی من و چند بازیکن دیگر صادر نشد. من روزهای سختی را پشت سر گذاشتم و خیلی انتظار کشیدم تا بازی کنم، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد. خوشبختانه حالا مشکل نساجی حل شده است و می توانم در نیم فصل دوم بازی کنم. با اینکه قائمشهری هستم، ولی هنوز برای نساجی بازی نکرده ام. من برای پوشیدن پیراهن نساجی و بازی در ورزشگاه وطنی قائمشهر لحظه شماری می کنم و امیدوارم دینم را به این تیم ادا کنم.وی درباره عملکرد ضعیف نساجی در نیم فصل اول خاطر نشان کرد: متأسفانه خوب امتیاز نگرفتیم. فکر می کنم اشتباهات فردی نقش مهمی در عدم نتیجه گیری ما داشت. همین اشتباهات باعث شد راحت گل بخوریم، ولی امیدوارم در نیم فصل دوم شرایط تغییر کند و نتایج خوبی بگیریم. چند بازیکن از تیم ما جدا شدند که نفرات خوبی بودند و به تیم کمک می کردند، ولی چند بازیکن خوب مثل روح الله باقری را جذب کردیم. دو بازیکن هم از سپاهان گرفتیم. اعتقادم این است که حامد بحیرایی بازیکن خیلی خوبی است و می تواند به ما کمک کند. در مجموع امیدوارم که در نیم فصل دوم نتایج خوبی بگیریم. نساجی از لحاظ فوتبالی جزو تیم های خوب است و در نیم فصل اول هم بازی های خوبی برابر مدعیان قهرمانی انجام داد.بازیکن پیشین پرسپولیس درباره حضور یحیی گل محمدی در این تیم تصریح کرد: بعد از سه قهرمانی پیاپی در لیگ برتر، کالدرون عملکرد بسیار خوبی در پرسپولیس داشت و این تیم را قهرمان نیم فصل کرد، ولی بنا به دلایلی جدا شد. کارنامه گل محمدی هم در فوتبال ایران مشخص است و اعتقادم این است که او انتخاب خوبی برای پرسپولیس بود.پیروزی پر گل نساجی در دیداری تدارکاتیانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کفشگری: برای بازی در نساجی لحظه‌شماری می‌کنم/ گل‌محمدی انتخاب خوبی برای پرسپولیس بود- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×