روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برگزاری اولین تمرین پرسپولیس در قطر- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

برگزاری اولین تمرین پرسپولیس در قطر- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

نخستین تمرین شاگردان یحیی گل محمدی در کشور قطر برگزار شد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز از ساعت 20 به وقت محلی در زمین شماره 6 مجموعه ورزشی دانشگاه قطر برگزار شد.اعضای تیم پرسپولیس با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، با دو دستگاه اتوبوس و با اسکورت پلیس راهی محل تمرین شدند.مهدی شیری به دلیل مصدومیت در تمرین امشب غایب بود. قرار است به محض رسیدن به آمادگی، این بازیکن راهی قطر شود تا به اردوی پرسپولیس ملحق شود.یحیی گل محمدی پیش از آغاز تمرین دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد. هوای قطر شرجی و بسیار گرم است اما به تیم ها اعلام شده که دمای ورزشگاه ها برای بازی حدود 21 درجه بالای صفر باشد.بازیکنان پرسپولیس دقایقی زیر نظر مظاهر رحیم پور مربی بدنساز پرسپولیس دور زمین نرم دوی کردند. آقا وسط بخش دیگری از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود که این بخش با کری خوانی بازیکنان همراه شد.مرور کارهای تاکتیکی و ضربه به دروازه بخش دیگری از تمرین امشب بازیکنان پرسپولیس بود.فوتبال درون تیمی بخش آخرین تمرین سرخ پوشان بود که کادرفنی پرسپولیس نظارت ویژه ای روی این تمرین داشت.برانکو: تنها خواسته ام از باشگاه این بود که با احترام با من رفتار می کردند/ به هواداران پرسپولیس عشق می ورزمانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برگزاری اولین تمرین پرسپولیس در قطر- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×