روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • انتقاد باشگاه شهر خودرو از میزبانی قطری‌ها- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتقاد باشگاه شهر خودرو از میزبانی قطری‌ها- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

انتقاد باشگاه شهر خودرو از میزبانی قطری‌ها- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

قائم مقام باشگاه شهر خودرو خراسان گفت: متاسفانه تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا شرایط سختی را تجربه می کنند و این وضعیت بسیار ناراحت کننده است.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهر خودرو خراسان، وحید علیپور درباره میزبانی کشور قطر از این مرحله مسابقات باشگاه آسیا گفت: همه ما بر شرایط ویژه کرونایی که بر همه چیز حاکم شده واقفیم، اما تصور ما این است که قطری ها برای جام جهانی 2022 میزبانی این بازی ها را قبول کردند تا خودشان را تست بزنند و البته اینجا را تبدیل به آزمایشگاه خود کرده اند.قائم مقام باشگاه شهر خودرو ادامه داد: امکاناتی که در هتل محل استقرار ما و 3 باشگاه ایرانی دیگر وجود دارد به هیچ وجه قابل قبول نیست و البته خدمات هتلی و ترانسفر تیم ها نیز بسیار ضعیف است. نمی دانیم AFC چگونه بر این شرایط نظارت دارد، چرا که ما چند نامه اعتراض ارسال کرده ایم و کسی پاسخگو نبوده و خدمات و امکانات نیز تغییری نکرده است.وی عنوان کرد: کیفیت زمین های تمرینی نیز ظاهرش خوب است اما متاسفانه از نظر فنی زمین ها چندان مناسب نیست. توقع داشتیم از فدراسیون فوتبال خودمان حداقل بازرسی وجود داشت و در این هتل می آمدند و شرایط را بازدید می کردند اما متاسفانه این اقدام هم انجام نشده است.علیپور گفت: فشار AFC هر روز بر فوتبال ایران بیشتر می شود و این به هیچ وجه خوب نیست. روزی قدرت فوتبال آسیا بودیم اما با شرایط فعلی و اقدامات عجیب AFC در قبال فوتبال ایران متوجه می شویم که گویا دامنه این محدودیت ها برای فوتبال ایران در آینده نیز بیشتر خواهد شد و ممکن است به فوتبال ملی هم برسد.نامه اعتراض آمیز پرسپولیس به AFC درباره میزبانی ضعیف قطری هاانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " انتقاد باشگاه شهر خودرو از میزبانی قطری‌ها- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×