روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • تاکید فرهادی‌زاد بر موضوع جانشین پروری نواب رئیس بانوان فدراسیون‌ها- اخبار رشته های ورزشی - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تاکید فرهادی‌زاد بر موضوع جانشین پروری نواب رئیس بانوان فدراسیون‌ها- اخبار رشته های ورزشی - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

تاکید فرهادی‌زاد بر موضوع جانشین پروری نواب رئیس بانوان فدراسیون‌ها- اخبار رشته های ورزشی - اخبار ورزشی تسنیم

نشست تخصصی معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با چهار فدراسیون ووشو، کشتی، ورزش های کارگری و اسکواش امروز برگزار شد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در این جلسه با اشاره به گرفتن مجوز فعالیت برخی رشته های ورزشی گفت: با توجه به تصمیم ستاد مبارزه با کرونا درخصوص آغاز فعالیت برخی رشته ها، فعالیت برخی از این رشته ها آغاز خواهد شد، اما اولویت ما سلامت بازیکنان است.وی خطاب به نواب رئیس فدراسیون های ووشو، کشتی، ورزش های کارگری و اسکواش گفت: باید به موضوع جانشین پروری توجه کنید و نیروهایی را برای جایگزینی خود پرورش بدهید.در ادامه این جلسه و در ارزیابی و گزارش عملکرد فدراسیون ها ابتدا زهرا ناطقی، نایب رئیس بانوان فدراسیون ووشو گفت: مسابقات ورزشکاران به صورت مجازی برگزار شد که انگیزه ای برای ووشوکاران به وجود آمد. در بخش آموزشی نیز در دو ماه اخیر دوره های خوبی در مربیگری و داوری برگزار کردیم. همچنین در آموزش همگانی فعال بودیم و به دلیل نظر مساعد به فعالیت ها و ورزش بانوان، سه نفر از سبک های ما با ریاست بانوان فعالیت می کند.وی افزود: مسابقاتی را به مناسبت هفته تربیت بدنی درنظر گرفته ایم که به صورت رایگان انجام می شود. همچنین مجوز برگزاری اردوهای تالو را گرفته ایم. درباره جانشین پروری نیز با گروه خیلی خوبی مشارکت می کنیم. همچنین در تمام کمیته ها یک نماینده خانم داریم و پیگیر افزایش تعداد نماینده های بانوان هستیم. در ادامه ماندانا رسولی مدیرکل دفتر سیاستگزاری ورزش بانوان درباره طرح ارزشیابی و سنجش میزان آشنایی بانوان به زبان انگلیسی گفت: طبق صحبت های فرهادی زاد و برنامه ریزی المپیک هدف ما فقط میزان آشنایی به زبان انگلیسی و شناسایی افراد بود.همچنین سوسن دانشفر نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش کارگری از اضافه شدن دو رشته بانوان خبر داد و گفت: بانوان از 31 رشته ممکن در 19 رشته فعالیت می کنند و روی این رشته ها تمرکز کرده ایم. امسال قرار بود به مسابقات جهانی یونان برویم که به 2021 موکول شد و این رویداد با مسابقات جام جهانی کارگران همزمان می شود که کار ما را سخت می کند. اگر حمایت مالی در سال آینده انجام شود به مسابقات جهانی اعزام خواهیم داشت.شهربانیان نایب رئیس بانوان فدراسیون اسکواش که طی 6 ماه گذشته مسئولیت بانوان را برعهده گرفته است نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده را ارائه و به عضویت شیرزاد در انجمن پدل آسیا پاسفیک اشاره کرد.دستور سلطانی فر به مدیران پرسپولیس و استقلالانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تاکید فرهادی‌زاد بر موضوع جانشین پروری نواب رئیس بانوان فدراسیون‌ها- اخبار رشته های ورزشی - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×