روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • وکیل برانکو: تا این لحظه فقط 44 هزار یورو به حساب ما واریز شده است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وکیل برانکو: تا این لحظه فقط 44 هزار یورو به حساب ما واریز شده است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

وکیل برانکو: تا این لحظه فقط 44 هزار یورو به حساب ما واریز شده است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

وکیل برانکو ایوانکوویچ اعلام کرد تا این لحظه 44 هزار یورو دیگر به حساب سرمربی سابق تیم پرسپولیس واریز شده است.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته (سه شنبه) اعلام کرد این باشگاه در ادامه پرداخت مطالبات خود به برانکو ایوانکوویچ، 250 هزار یورو دیگر به حساب این مربی واریز کرده است و این پول تا امروز به حساب او خواهد نشست.جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)در همین زمینه دارو بوشیچ، وکیل برانکو ایوانکوویچ به تسنیم خبر داد ظهر امروز (چهارشنبه) تنها 44 هزار یورو به حساب این مربی واریز شده است.وکیل برانکو در ادامه تصریح کرد: امیدوارم باشگاه پرسپولیس به وعده خود عمل کند و حداقل 250 هزار یورویی که قول داده شده، امروز به حساب ما بنشیند.به گزارش تسنیم، با توجه به مشکلات موجود در بحث انتقال پول و تحریم های موجود، این امکان وجود دارد که 250 هزار یورو اعلام شده توسط باشگاه پرسپولیس، طی مراحل مختلف و در چند مرحله به حساب برانکو ایوانکوویچ بنشیند.باشگاه پرسپولیس: مطالبات برانکو در 3 بخش پرداخت می شودرسول پناه: 250 هزار یورو تأمین کردیم و احتمالاً فردا به حساب برانکو می نشیند/ جدایی پیروانی اصلاً صحت نداردانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وکیل برانکو: تا این لحظه فقط 44 هزار یورو به حساب ما واریز شده است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×