روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • معاون مجموعه ورزشی آزادی: انتقاد پرسپولیسی‌ها از چمن ورزشگاه بی‌انصافی است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " معاون مجموعه ورزشی آزادی: انتقاد پرسپولیسی‌ها از چمن ورزشگاه بی‌انصافی است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

معاون مجموعه ورزشی آزادی: انتقاد پرسپولیسی‌ها از چمن ورزشگاه بی‌انصافی است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

معاون مجموعه ورزشی آزادی انتقاد اعضای تیم پرسپولیس از وضعیت زمین چمن این ورزشگاه در دیدار سرخپوشان با صنعت نفت آبادان را بی انصافی دانست.

- اخبار ورزشی - سیدرضا موسوی معاون ورزشی مجموعه ورزشی آزادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره انتقاد اعضای تیم فوتبال پرسپولیس از چمن ورزشگاه در دیدار این تیم مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: دستگاه چمن زن در شماره خاصی چمن را کوتاه می کند و همیشه نیز روی همان شماره تنظیم شده است. در واقع اینگونه نیست که در یک بازی چمن ها را بلند و در بازی دیگری چمن ها را کوتاه بزند.جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)وی ادامه داد: در شرایط جوی که همه مشاهده کردند و بارش بارانی که وجود داشت، سرعت کمتر می شود و شاید کار تکنیکی و تاکتیکی کمتری هم بتوان انجام داد، اما اینکه چنین مسائلی مطرح شود، بی انصافی است.موسوی خاطر نشان کرد: همزمان با بازی پرسپولیس، دیدار دیگری در تهران برگزار می شد که در دقیقه 22 به دلیلی شرایط خاصی که وجود داشت، متوقف شد، اما در ورزشگاه آزادی علی رغم بارش فراوانی که بود، زمین را کاملاً آماده کردیم.مطهری: چمن ورزشگاه آزادی کار ما را سخت کرده بود/ تعجب می کنم و نمی دانم چرا گل محمدی اخراج شدامیری: چمن ورزشگاه آزادی خیلی بلند بود/ نباید کیفیت صنعت نفت را نادیده بگیریمانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " معاون مجموعه ورزشی آزادی: انتقاد پرسپولیسی‌ها از چمن ورزشگاه بی‌انصافی است- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×