روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • حسینی: فولاد آمده بود مساوی بگیرد/ نباید کاری به داوری داشته باشیم- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی: فولاد آمده بود مساوی بگیرد/ نباید کاری به داوری داشته باشیم- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم از منبع تسنیم. "

حسینی: فولاد آمده بود مساوی بگیرد/ نباید کاری به داوری داشته باشیم- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم

گروه استان ها- بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: قطعاً فولاد آمده بود مساوی بگیرد. باید خودمان را برای بازی تدافعی حریفان آماده کنیم و دیدید پرسپولیس که چند فصل است قهرمان شده چطور در ورزشگاه آزادی برابر ما دفاع می کرد.

- اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سیدمحمدرضا حسینی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر فولاد خوزستان در دیداری معوقه از هفته نهم لیگ برتر فوتبال، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و بینندگان از بازی سپاهان لذت بردند، اما در 3 هفته اخیر به دلیل برخی اشتباهات کوچک نتایج را از دست داده ایم.وی افزود: در دیدار با فولاد نیز صد درصد مستحق پیروزی بودیم و پس از به تساوی کشاندن بازی سه، چهار موقعیت خوب داشتیم که از دست دادیم. فکر می کنم اگر قدر موقعیت ها را می دانستیم، امروز می توانستیم به راحتی فولاد را شکست دهیم.مرزبان: فولادی ها وقت کشی می کردند/ یک میلیمتر هم از هدف مان عقب نشینی نمی کنیمهاشمی نسب: دور از انصاف است که بگویند تیم ما وقت تلف کرد/ به زودی فولاد واقعی را می بینیدهفته نهم لیگ برتر فوتبال| تساوی سپاهان و فولاد در پایان نیمه نخستبازیکن تیم فوتبال سپاهان درباره اعتراض بازیکنان این تیم به داور و اینکه اعتقاد داشتند روی محمد محبی خطای پنالتی انجام شده است، ادامه داد: فکر می کنم آقای حیدری امروز خوب داوری کرد. من آن صحنه را دقیق ندیدم و نمی توانم قضاوت کنم و کارشناسان باید در این باره نظر دهند. به نظر من ما باید در بازی کار را تمام می کردیم و نباید کاری به داوری و پنالتی و سایر مسائل داشته باشیم.وی گفت: برابر فولاد چهار، پنج موقعیت گلزنی خوب داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. قطعاً فولاد آمده بود مساوی بگیرد و باید خودمان را برای بازی تدافعی حریفان آماده کنیم و دیدید پرسپولیس که چند فصل است قهرمان شده چطور در ورزشگاه آزادی برابر ما دفاع می کرد. باید بدانیم که تمام تیم ها چه در اصفهان و چه خارج از خانه، مقابل سپاهان به صورت منسجم و فشرده دفاعی بازی می کنند و باید تلاش کنیم از موقعیت های گلزنی خود استفاده کنیم و برنده بازی ها باشیم.انتهای پیام/165/ف

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حسینی: فولاد آمده بود مساوی بگیرد/ نباید کاری به داوری داشته باشیم- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×