روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • توضیحات رئیس کمیته استیناف درباره پرونده رشید مظاهری- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توضیحات رئیس کمیته استیناف درباره پرونده رشید مظاهری- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

توضیحات رئیس کمیته استیناف درباره پرونده رشید مظاهری- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

رئیس کمیته استیناف توضیحاتی را در مورد پرونده شکایت باشگاه تراکتور از رشید مظاهری ارائه کرد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف اظهار داشت: محمدرشید مظاهری دو پرونده نزد کمیته تعیین وضعیت داشته است که یک مورد درباره مطالبه حق الزحمه این بازیکن از باشگاه تراکتور بوده و حکم به نفع این دروازه بان صادر و در کمیته استیناف نیز این حکم تأیید می شود.وی گفت: یک پرونده هم درباره ادعای باشگاه تراکتور مبنی بر این بود که فسخ قرارداد از طرف مظاهری غیرموجه بوده است و مطالبه غرامت می شود. در نهایت این فسخ توسط کمیته تعیین وضعیت موجه اعلام می شود و پس از اعتراض از سوی باشگاه تراکتور، در کمیته استیناف بررسی های لازم انجام و در نهایت حکم کمیته تعیین وضعیت تأیید می شود. در واقع فسخ رشید مظاهری موجه تلقی شد و این دروازه بان هیچ پرونده محرومیتی نزد کمیته استیناف ندارد.لیگ برتر فوتبال| دوئل استقلال و پرسپولیس پس از دربی «فالو» و «فالوئر»جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " توضیحات رئیس کمیته استیناف درباره پرونده رشید مظاهری- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×