روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • تلاش ویژه ساکت برای بازگرداندن حاج‌صفی به سپاهان- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تلاش ویژه ساکت برای بازگرداندن حاج‌صفی به سپاهان- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

تلاش ویژه ساکت برای بازگرداندن حاج‌صفی به سپاهان- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان در تلاش است تا احسان حاج صفی را به این تیم اصفهانی بازگرداند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسئولان باشگاه سپاهان در راستای تقویت این تیم برای حضور در نیم فصل دوم لیگ برتر درصدد جذب احسان حاج صفی بازیکن تراکتور هستند.سپاهانی ها زمانی که حاج صفی از فوتبال اروپا به ایران برگشت، تلاش زیادی کردند تا وی را جذب کنند، اما این بازیکن راهی تراکتور شد. حالا در شرایطی که حاج صفی تا پایان فصل جاری با تراکتور قرارداد دارد، سپاهانی ها در تلاش هستند تا شاید کاپیتان تیم ملی را به خدمت بگیرند.نگاهی به بهترین و بدترین های نیم فصل اول لیگ بیستم؛ پرسپولیس و سپاهان صاحب برترین هابا توجه به نزدیک بودن اتمام قرارداد حاج صفی با باشگاه تراکتور، مسئولان سپاهان امیدوارند که باشگاه تبریزی با در نظر گرفتن سود مالی، با جدایی این بازیکن موافقت کند. البته باشگاه تراکتور در این زمینه باید نظر رسول خطیبی سرمربی جدیدش را جویا شود، ولی از اصفهان خبر می رسد که محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان شدیداً در تلاش است تا این انتقال عملی شود.جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)این احتمال هم وجود دارد که در جریان انتقال حاج صفی از تراکتور به سپاهان، بحث تبادل بازیکن هم توسط دو باشگاه مطرح شود. باید منتظر ماند و دید که در نهایت سپاهان موفق به بازگرداندن حاج صفی خواهد شد یا اینکه این اتفاق در فصل آینده رخ می دهد.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تلاش ویژه ساکت برای بازگرداندن حاج‌صفی به سپاهان- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×