روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • سمیعی: مسئولان شهر خودرو گم نشده‌اند که آنها را پیدا کنیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سمیعی: مسئولان شهر خودرو گم نشده‌اند که آنها را پیدا کنیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

سمیعی: مسئولان شهر خودرو گم نشده‌اند که آنها را پیدا کنیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مسئولان شهر خودرو گم نشده اند که آنها را پیدا کنیم.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جعفر سمیعی پس از برگزاری مجمع هیئت فوتبال استان تهران در حالی که علاقه ای به گفت وگو با خبرنگاران نشان نمی داد درباره شکایت باشگاه شهر خودرو برای دریافت پول رضایتنامه یحیی گل محمدی و اینکه چه زمانی این پول پرداخت می شود، اظهار داشت: شکایت کرده اند و باید بررسی شود تا به نتیجه برسد.وی در پاسخ به این سؤال که طبق گفته ابراهیم شکوری گویا باشگاه پرسپولیس مسئولان شهر خودرو را پیدا نمی کنند، گفت: مگر گم شده اند که آنها را پیدا کنیم؟ مشکلی وجود ندارد.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این مسئله که گویا با شکایت شایان مصلح پرونده نقل و انتقالاتی این باشگاه بار دیگر بسته خواهد شد، تصریح کرد: این را از آنهایی که می گویند سؤال کنید، چرا از من سؤال می کنید؟شیرازی باز هم رئیس هیئت فوتبال استان تهران شدسمیعی درباره انتخاب حبیب الله شیرازی به عنوان رئیس هیئت فوتبال استان تهران اظهار داشت: رأی آوردند و ان شاءالله که موفق باشند.وی درباره اینکه آیا پرسپولیس به دنبال شهریار مغانلو است، گفت: در نقل و انتقالات کار خودمان را انجام می دهیم، هر وقت به سرانجام رسید، نتایج آن اعلام می شود.سمیعی در خصوص پرونده بودیمیر گفت: ظرف چند روز آینده پرونده این بازیکن بسته خواهد شد. پول به حساب وی واریز شده اما به خاطر تحریم های بانکی هنوز پول به حسابش ننشسته است.جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سمیعی: مسئولان شهر خودرو گم نشده‌اند که آنها را پیدا کنیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×