روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • گرامی: تساوی برابر پرسپولیس هم بد نیست/ به موفقیت سایپا در نیم‌فصل دوم خوش‌بینم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گرامی: تساوی برابر پرسپولیس هم بد نیست/ به موفقیت سایپا در نیم‌فصل دوم خوش‌بینم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

گرامی: تساوی برابر پرسپولیس هم بد نیست/ به موفقیت سایپا در نیم‌فصل دوم خوش‌بینم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

مدافع میانی تیم فوتبال سایپا گفت: مقابل پرسپولیس به گرفتن سه امتیاز فکر می کنیم، ولی تساوی هم نتیجه بدی به حساب نمی آید.

- اخبار ورزشی - فریبرز گرامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عملکرد سایپا در نیم فصل اول گفت: عملکرد تیم ما از لحاظ رتبه ای که در جدول داریم، خوب نبوده است، ولی ما در خیلی از بازی ها مستحق برد بودیم که با بدشانسی امتیاز از دست دادیم. اکثر بازی های ما مساوی شد، ولی اگر در دو بازی امتیاز کامل می گرفتیم قطعاً در جایگاه بهتر و در نیمه بالای جدول قرار می گرفتیم. با این حال فاصله ما با بالای جدول زیاد نیست. از طرفی آقای صادقی هم بر این عقیده است که تیم نیاز به تقویت دارد و با جذب چند بازیکن می توانیم نقاط ضعف مان را پوشش داده و در نیم فصل دوم نتایج بهتری بگیریم.وی همچنین در مورد آینده سایپا در نیم فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: آینده تیم ما به یکسری مسائل بستگی دارد و مسئله مهم این است که باشگاه از آقای صادقی حمایت کند و از طرفی شرایط مالی خوبی هم داشته باشیم و بتوانیم چند بازیکن جذب کنیم. من که به موفقیت سایپا خوش بین هستم، چون خوب فوتبال بازی می کنیم و می توانیم نتایج بهتری در نیم فصل دوم بگیریم. مدافع تیم فوتبال سایپا با اشاره به شروع نیم فصل دوم و تقابل با پرسپولیس در هفته شانزدهم، آنهم در حالی که خیلی ها بر این عقیده اند سایپا در بازی رفت برابر پرسپولیس خوش شانس بود، تصریح کرد: بازی با پرسپولیس آسان نیست. این تیم نیاز به تعریف من ندارد و قهرمان چهار دوره اخیر لیگ برتر بوده است. آنها قهرمان نیم فصل شدند، ولی ما انگیزه لازم را داریم که سه امتیاز را بگیریم. ما برای برد تلاش می کنیم، ولی تساوی در ورزشگاه آزادی هم برای ما بد نیست. در مورد بازی رفت هم باید بگویم که پرسپولیس موقعیت های خوبی داشت، ولی ما در 5 دقیقه ابتدایی 2 موقعیت خوب داشتیم که اگر گل می شد، شانس برد داشتیم.گرامی در پاسخ به این پرسش که «شانس اول قهرمانی در لیگ امسال کدام تیم است؟»، خاطرنشان کرد: به نظر من شانس اول قهرمانی پرسپولیس است و بعد از این تیم هم سپاهان شانس دارد. این دو تیم بهترین تیم های لیگ برتر هستند.سراجی: قسم می خورم از شرایط سایپا راضی هستیمجدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " گرامی: تساوی برابر پرسپولیس هم بد نیست/ به موفقیت سایپا در نیم‌فصل دوم خوش‌بینم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×