روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نیمی از پاداش پرسپولیسی‌ها واریز شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

نیمی از پاداش پرسپولیسی‌ها واریز شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

بخشی از مطالبات اعضای تیم فوتبال پرسپولیس بابت پاداش پیروزی های این فصل به حساب شان واریز شد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه پرسپولیس روز پنجشنبه 50 درصد از مطالبات بازیکنان و مربیان بابت پاداش پیروزی های اخیر را به حساب شان واریز کرد. پرسپولیس تا امروز 13 برد کسب کرده و مسئولان باشگاه برای پرداخت پاداش ها، منتظر افزایش بودجه بودند که پس از این اتفاق، نیمی از پاداش ها به حساب بازیکنان واریز شد.با این حال، همچنان نیمی از پاداش بردها باقی مانده است که باید در ادامه فصل به حساب اعضای تیم واریز شود. البته مدیران باشگاه پرسپولیس تا امروز 60 درصد از اصل قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده اند و خبرهایی به گوش می رسد مبنی بر اینکه به زودی، بخش دیگری از قراردادها وارد حساب سرخپوشان می شود.جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس پس از کسب پیروزی مقابل ذوب آهن در تماس با یحیی گل محمدی، ضمن تبریک برد در روزی که جنجال پرتاب نارنجک ها به سمت دو اتوبوس تیم رقم خورده بود، اعلام کرد بخشی از پاداش ها مهیا شده است و تا پایان هفته به حساب بازیکنان و مربیان واریز می شود که همین اتفاق هم افتاد.علی اسماعیلی: انتظار داشتیم پرسپولیس سهمیه بیشتری در تیم ملی داشته باشد/ پرونده حمله به اتوبوس تیم را رها نمی کنیمانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " نیمی از پاداش پرسپولیسی‌ها واریز شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×