روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • دردسر جدید فولاد/ محکومیت دلاری در پرونده سروش رفیعی- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دردسر جدید فولاد/ محکومیت دلاری در پرونده سروش رفیعی- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

دردسر جدید فولاد/ محکومیت دلاری در پرونده سروش رفیعی- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

باشگاه فولاد خوزستان درحالی به دلیل پرونده محمد بلبلی از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است که در پرونده سروش رفیعی نیز محکوم شده است.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه فولاد خوزستان که اخیراً با پرونده های سنگین بازیکنان برزیلی، ژاپنی و البته محمد بلبلی روبه رو بوده است، با یک پرونده دیگر نیز که مربوط به شکایت سروش رفیعی است، مواجه شده است.سروش رفیعی برای انتقال یک نیم فصل قرضی به فولاد قراردادی دلاری با مدیران پیشین این باشگاه امضا کرده است. او که تنها در چند بازی انگشت شمار برای فولاد به میدان رفت، بعد از اختلاف با مدیران وقت باشگاه اردوی این تیم را ترک کرد و به پرسپولیس پیوست. این درحالی است که شکایت این بازیکن برای دریافت معوقات قرارداد و البته خسارت و غرامت از باشگاه فولاد در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال باز شده بود و به تازگی حکم این پروند صادر شده است.طبق رای کمیته تعیین وضعیت با دفاع باشگاه فولاد، شکایت مبنی بر خسارت و غرامت رفیعی رد شده است. به این ترتیب از شکایت 300 هزار دلاری این بازیکن، باشگاه فولاد خوزستان به پرداخت تنها 75 هزار دلار محکوم شده است. به این ترتیب باشگاه فولاد خوزستان موفق شده با رای صادره از سوی کمیته تعیین وضعیت 225هزار دلار (حدود 5 میلیارد تومان) از اصل شکایت این بازیکن را کاهش بدهد. این درحالی است که اگر طبق اصل مبلغ شکایت رفیعی توسط کمیته تعیین وضعیت رای صادر می شد، باشگاه فولاد در کنار مشکلاتش با یک بحران جدی روبه رو می شد. سعید آذری در دوره مدیریتش در باشگاه فولاد خوزستان با پرونده های زیاد داخلی و خارجی که مربوط به دوره های قبلی است دست و پنجه نرم می کند و درحالی که پنجره نقل و انتقالاتی این تیم به دلیل پرونده محمد بلبلی هنوز بسته است، محکومیت جدیدی برای نماینده اهواز از راه رسیده است تا سعید آذری و مدیران این مجموعه گرفتار دردسر جدیدی از میراث گذشته شوند. میری: امیدوارم برنامه ریزی فصل آینده مانند امسال نباشد/ فولاد برای سهمیه آسیایی می جنگدانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دردسر جدید فولاد/ محکومیت دلاری در پرونده سروش رفیعی- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×