روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • تمرین اختصاصی 2 مصدوم پرسپولیس/ سرلک فردا به بحرین می‌رود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین اختصاصی 2 مصدوم پرسپولیس/ سرلک فردا به بحرین می‌رود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

تمرین اختصاصی 2 مصدوم پرسپولیس/ سرلک فردا به بحرین می‌رود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

دو بازیکن مصدوم پرسپولیس در تمرین سبک این تیم به صورت اختصاصی کار کردند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت امروز (سه شنبه) از ساعت 18:30 در ورزشگاه شهید کاظمی به تمرین پرداختند.* طبق روال تمرینات، بازیکنان قبل از آغاز تمرین در قالب چند گروه به تنیس فوتبال روی آوردند.* تمرین با گرم کردن بدن ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد و در ادامه، بازی آقا وسط در قالب سه گروه در برنامه بود.* سپس بازیکنان بار دیگر در اختیار مربی بدنساز تیم قرار گرفتند و با استارت های سرعتی، برنامه های خود را پیگیری کردند.AFC آب پاکی را روی دست پرسپولیس ریخت؛ خبری از پاداش های آسیایی نیست* در بخش های بعدی تمرین، فوتبال هدفمند و مرور کارهای تاکتیکی در دستور کار قرار گرفت. تمرین سه شنبه قرمزپوشان حدود یک ساعت به طول انجامید و پس از آن، بازیکنان بدن ها را سرد و راهی رختکن شدند.* میلاد سرلک هافبک سرخپوشان که به تیم ملی دعوت شده است، امروز در تمرین حاضر بود و بامداد فردا راهی بحرین می شود تا به اردو تیم ملی ملحق شود.* شهریار مغانلو و علی شجاعی به دلیل مصدومیت، امروز اختصاصی تمرین کردند.* پرسپولیس فردا با صنعت نفت آبادان بازی می کند و با توجه به این بازی دوستانه، امروز سبک تر تمرین کرد. * ملی پوشان، رادوشویچ و کریم باقری غایبان تمرین امروز بودند.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تمرین اختصاصی 2 مصدوم پرسپولیس/ سرلک فردا به بحرین می‌رود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×