روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • حیدری : تیم ایران انتقام 20 ساله را از بحرین گرفت/ عراق را هم شکست خواهیم داد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حیدری : تیم ایران انتقام 20 ساله را از بحرین گرفت/ عراق را هم شکست خواهیم داد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

حیدری : تیم ایران انتقام 20 ساله را از بحرین گرفت/ عراق را هم شکست خواهیم داد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

سپهر حیدری پیشکسوت فوتبال کشورمان اعتقاد دارد شاگردان اسکوچیچ در مصاف با عراق نیز به پیروزی خواهند رسید.

- اخبار ورزشی - سپهر حیدری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیروزی 3 بر صفر ایران مقابل بحرین اظهار داشت: پیش از بازی خیلی فشار و استرس روی بازیکنان ایران بود. ما دو فینال مقابل بحرین و عراق داشتیم که اولی را با برد پشت سر گذاشتیم و فینال دیگر ما بازی با عراق است که ان شاءالله مقابل این تیم هم موفق خواهیم شد. در 20 سال گذشته همیشه خاطرات خیلی بدی از دیدار با بحرین در ذهن مردم و علاقه مندان به فوتبال در کشورمان هست و این ناکامی هم در گلوی تک تک مردم ایران گیر کرده بود که خدا را شکر بچه ها انتقام چندین سال ناکامی را در خاک این کشور گرفتند.وی در ادامه افزود: در نیمه اول خیلی فشار و استرس روی تیم ایران بود. بازی پای پای انجام دادیم اما در شروع نیمه دوم با گل اول طلسم 20 ساله شکست شد و استرس و فشار از روی بازیکنان ایران به بحرینی ها منتقل شد. کلاً تیم های عربی وقتی عقب هستند از نظر روحی و روانی تمرکز خود را از دست می دهند. در این بازی هم دیدیم حریف وقتی عقب افتاد عصبی شد و به نظرم می توانستیم حتی گل های بیشتری بزنیم که مهدی طارمی سه چهار موقعیت گلزنی از دست داد، اما در کل خدا را شکر برد خوبی به دست آوردیم.بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عراق گفت: مقابل عراق در چند ساله گذشته خیلی روی ضربات ایستگاهی ضربه خوردیم، عراق تیم دونده و با انگیزه بالایی است. در انتقال توپ از دفاع به حمله سرعت بالایی دارند، اما از لحاظ کیفیت فوتبالی از ایران ضعیف تر هستند. وی در پایان خاطر نشان کرد: ایران از همه تیم های گروه به مراتب بالاتر است. اگر بازیکنان ایران خودشان باشند عراق را هم راحت شکست خواهند داد. خوشبختانه اختیار کار دست خودمان است و چون عراق و بحرین باهم بازی ندارند، نمی توانند تبانی کنند.سیدصالحی: حضور قدوس تحرک خط هافبک ایران را بیشتر کرد/ ایران یک سر و گردن از عراق بالاتر استانتهای پیام /

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حیدری : تیم ایران انتقام 20 ساله را از بحرین گرفت/ عراق را هم شکست خواهیم داد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×