روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • الهامی: همه باید به احترام نساجی بایستند/ حیف است ذوب‌آهن سقوط کند- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " الهامی: همه باید به احترام نساجی بایستند/ حیف است ذوب‌آهن سقوط کند- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم از منبع تسنیم. "

الهامی: همه باید به احترام نساجی بایستند/ حیف است ذوب‌آهن سقوط کند- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم

گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: دست تک تک بازیکنانم را می بوسم چون نشان دادند چه تیم بزرگی هستند و همه باید به احترام تیم ما بایستند.

- اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، ساکت الهامی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش برابر ذوب آهن اصفهان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال، در نشست خبری اظهار داشت: عید سعید قربان را به تمام هم وطنان تبریک می گویم. این برد را به هواداران نساجی تبریک عرض می کنم و خوشحالم که توانستیم به هواداران مان عیدی خوبی بدهیم. روزی که به نساجی آمدم با هواداران عهد بستیم که این راه را با هم طی کنیم و این عیدی در حد قهرمانی برای هواداران ما بود که امیدوارم آن را از ما بپذیرند.وی افزود: دست تک تک بازیکنانم را می بوسم چون نشان دادند چه تیم بزرگی هستند و همه باید به احترام تیم ما بایستند. کسب 22 امتیاز از 10 بازی در نیم فصل دوم کار بسیار سختی بود و فکر می کنم تنها پرسپولیس توانسته بود بیشتر از ما امتیاز بگیرد و فکر می کنم از این نظر هم ردیف سپاهان بودیم.سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران ادامه داد: از تمام بازیکنان تیمم و همچنین مالک عزیز و بزرگوار باشگاه آقای حدادیان تشکر می کنم که مدیری توانمند و بامعرفت است. همچنین از ایزد سیف الله پور و سایر مدیران باشگاه و همچنین مدیر رسانه ای تیم که در این مدت کمی به او کم لطفی شده بود تشکر می کنم.ذوب آهن اصفهان یک - نساجی مازندران 2 / معادلات بقا برای سبزپوشان پیچیده تر شد تساوی فوتبالیست های ذوب آهن و نساجی مازندران در نیمه نخست ترکیب تیم های ذوب آهن اصفهان و نساجی مازندران اعلام شد الهامی گفت: زمانی که ما در قائم شهر نبودیم مدیر رسانه ای تیم تک و تنها با خیلی از مسائل و با خیلی ها جنگید و به او خسته نباشید می گویم و خوشحالم که زحمات او به بار نشست.وی اضافه کرد: به تیم خوب ذوب آهن تبریک می گویم. این تیم نباید در جایگاه فعلی باشد چون فوتبالی که ذوب آهن بازی می کند از فوتبالی کلاسیک و با اصالت نشئت می گیرد. ذوب آهن نایب قهرمان آسیا و چند دوره قهرمان جام حذفی شده و پشتوانه مالی و مدیریتی بسیار خوبی دارد که نباید کار این تیم به اینجا برسد اما فوتبال مانند زندگی است و غم های آن بیشتر از شادی هایش است. صادقانه و از صمیم قلب می گویم که واقعاً دوست دارم ذوب آهن در لیگ برتر بماند. حیف است این تیم سقوط کند.سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران اضافه کرد: به مجتبی حسینی خسته نباشید می گویم چون امتیازات خوبی با ذوب آهن کسب کرد اما نتیجه گرفتن در دور برگشت لیگ واقعاً سخت است. به نظر من افرادی که در ابتدای فصل در ذوب آهن بودند در حق این تیم کم لطفی کردند تا کار ذوب آهن به اینجا رسید، اما مجتبی حسینی مربی با دانش، کاربلد، جوان و آینده داری است که به همراه کادر فنی خود زحمات زیادی در ذوب آهن کشیده است. در نیمه دوم هم خیلی به ما فشار آوردند و به جز ذوب آهن هیچ تیمی به اندازه 30 دقیقه پایانی بازی امروز به ما فشار نیاورده بود. امیدوارم ذوب آهن همیشه موفق باشد.الهامی درباره داوری دیدار با ذوب آهن تصریح کرد: به علیرضا فغانی و گروه داوری خسته نباشید می گویم. از آقای افشاریان ممنونم که داور توانمندی برای دیدار ما انتخاب کرد که از وجود خود مایه گذاشت. هرچند فغانی دروازه بان ما را در دقیقه آخر بازی اخراج کرد اما عملکرد خوبی داشت و نشان داد در سطح اول جهان سوت می زند. برای ما افتخار است که داوری مانند علیرضا فغانی و گروهش بازی ما را قضاوت کردند و به آنها خسته نباشید می گویم و از دپارتمان داوری تشکر می کنم. برد امشب را نیز به هواداران نساجی تقدیم می کنم و به احترام بازیکنانم می ایستم.انتهای پیام/165/ف

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " الهامی: همه باید به احترام نساجی بایستند/ حیف است ذوب‌آهن سقوط کند- اخبار اصفهان - اخبار استانها تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×