روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • ادامه خانه به دوشی نساجی تا دیدار مقابل پرسپولیس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادامه خانه به دوشی نساجی تا دیدار مقابل پرسپولیس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

ادامه خانه به دوشی نساجی تا دیدار مقابل پرسپولیس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

بعد از گذشت یک هفته از جلسه مسئولان ورزش مازندران، همچنان کار تعویض چمن شهدای ساری آغاز نشده است.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بعد از جلسه دوشنبه هفته گذشته، مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس سازمان برنامه بودجه استان مازندران، قرار بود عملیات خاکبرداری و تعویض چمن ورزشگاه شهدای ساری آغاز شود تا برای برگزاری دیدار دور برگشت نساجی مقابل پرسپولیس در ساری آماده شود و خانه به دوشی شاگردان الهامی به پایان برسد، اما با وجود گذشت یک هفته از آن جلسه همچنان خبری از شروع کار نیست. با توجه به شرایط موجود و اینکه تا برگزاری دیدار نساجی مقابل پرسپولیس کمتر از 40 روز مانده است، نساجی همچنان باید در یک استان دیگر بازی کند و از میزبانی محروم خواهد بود.طبق برنامه ریزی های باشگاه نساجی و همین طور مدت زمانی که تعویض و مرمت چمن ورزشگاه شهدای ساری به طول خواهد انجامید، مدیران این تیم پیش بینی کرده بودند که دیدار با پرسپولیس را در ورزشگاه شهدای ساری برگزار کنند که تا امروز (یکشنبه - 19 دی ماه) هیچ تغییر و شروع به کاری در ورزشگاه شهدا صورت نگرفته است تا نساجی مقابل پرسپولیس هم در خارج از مازندران بازی کند.لیگ برتر فوتبال| نساجی؛ پیروز جدال تیم های میانه جدولی/ گاندوها مشهد را دست خالی ترک کردندانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادامه خانه به دوشی نساجی تا دیدار مقابل پرسپولیس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×