روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • حاشیه دیدار استقلال - شهر خودرو| فریادهای مجیدی و حضور بیش از 40 هزار هوادار- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حاشیه دیدار استقلال - شهر خودرو| فریادهای مجیدی و حضور بیش از 40 هزار هوادار- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

حاشیه دیدار استقلال - شهر خودرو| فریادهای مجیدی و حضور بیش از 40 هزار هوادار- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال در دقایقی از نیمه نخست دیدار مقابل شهر خودرو مشهد به عملکرد شاگردانش اعتراض کرد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم های فوتبال استقلال و شهر خودروی مشهد از ساعت 20:40 امشب(دوشنبه - 19 اردیبهشت ماه) در هفته بیست وششم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.* هواداران استقلال که از توقف پرسپولیس خوشحال هستند به شدت فرهاد مجیدی و تیم شان را تشویق می کنند.* مربیان دو تیم قبل از بازی به رسم همیشگی با یکدیگر خوش و بش کردند. داود سیدعباسی سرمربی و سیدمهدی سیدصالحی سرپرست شهر خودرو سابقه بازی در استقلال را دارند.* سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال و فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو در جایگاه ویژه نظاره گر بازی هستند.* هواداران استقلال پیراهن بزرگی که نام فرهاد مجیدی روی آن حک شده بود به اهتراز در آوردند.* در دقایقی از بازی در نیمه نخست، فرهاد مجیدی چند نوبت به عملکرد شاگردانش اعتراض کرد. او با عصبانیت بر سر شاگردانش فریاد می زد.* هواداران استقلال دقیقه 22 بازی، یاد و خاطره مرحوم منصور پورحیدری را گرامی داشتند.* در حالی که گفته شده بود تنها 30 درصد از ورزشگاه در اختیار تماشاگران قرار می گیرد، اما بیش از 40 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند. حدود 50 نفر از هواداران شهر خودرو نیز در جایگاه خود به تشویق تیم شان می پردازند.* در اواخر بازی مجیدی به تصمیم داور اعتراض کرد که با تذکر روبه رو شد. با اعتراض مجیدی، نیمکت شهر خودرو نیز به داور اعتراض کرد.حاشیه دیدار استقلال - شهر خودرو| سرود قهرمانی هواداران پس از توقف پرسپولیس و ترافیک در بیرون ورزشگاهانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حاشیه دیدار استقلال - شهر خودرو| فریادهای مجیدی و حضور بیش از 40 هزار هوادار- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×