روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • قاسمی: باید با اختلاف دو، سه گل می‌بردیم/ به پرسپولیس تبریک می‌گویم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قاسمی: باید با اختلاف دو، سه گل می‌بردیم/ به پرسپولیس تبریک می‌گویم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

قاسمی: باید با اختلاف دو، سه گل می‌بردیم/ به پرسپولیس تبریک می‌گویم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن تاکید کرد که این تیم مقابل پرسپولیس مستحق برتری دو، سه گله بوده است.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، آرمان قاسمی پس از تساوی تیم های ذوب آهن و پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: عزم خود را جزم کرده بودیم تا سه امتیاز این دیدار را بگیریم. در این چند سال هجمه هایی علیه سرمربی تیم ما بود و فشاری روی تیم ما گذاشته بودند که ناعادلانه بود. در دیدار رفت و جام حذفی مستحق باخت نبودیم و در این بازی نشان دادیم که این صحبت ها چیزی جز حرف نیست.وی اضافه کرد: باید آدم ها را عادلانه و بر اساس نتایج و چیزی که ارائه می دهند، قضاوت کرد، نه بر اساس یکسری حرف هایی که برای عوام فریبی است تا هجمه ها را از روی خودشان بردارند و روی کسانی دیگر بیندازند. متاسفانه این حرف ها فقط در فوتبال ما است.بازیکن تیم ذوب آهن در خصوص عملکرد متفاوت این تیم در دو نیمه بازی گفت: از ابتدای بازی روندمان مشخص بود و برای برد به زمین آمده بودیم ولی موقعیت های زیادی را از دست دادیم. باید با اختلاف دو، سه گل راحت این دیدار را می بردیم و طبق قانون نانوشته فوتبال اگر شما گل نزنید، گل می خورید. در این بازی به حریف موقعیت چندانی ندادیم و روی غفلت و اشتباه گل تساوی را خوردیم و در روزی که باید سه امتیاز را به هواداران هدیه می دادیم به یک امتیاز رسیدیم که از آنها عذرخواهی می کنم. به پرسپولیس که دست پر و با یک امتیاز توانست بازی را ترک کند، تبریک می گویم، چرا که مستحق شکست بود.وی در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه گفت: واقعاً لذت بخش بود. دست هواداران خودمان و حریف را می بوسم. فوتبال با هوادار زنده است و حضور آنها هیجان دیگری به فوتبال داد. در این دو سال تمامی بازی ها مانند بازی های دوستانه برگزار شد و حضور آنها هیجان خاصی به فوتبال داد. امیدوارم در ادامه فصل روند را ایجاد کنیم تا در انتهای فصل جایگاه خوبی داشته باشیم و در فصول آینده ذوب آهن را به جایگاه اصلی خود بازگردانیم.رضاییان: سوءتفاهم نشود، می خواستم به پرسپولیس کمک کنم!انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قاسمی: باید با اختلاف دو، سه گل می‌بردیم/ به پرسپولیس تبریک می‌گویم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×