روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • اظهارنظر دو بازیکن ذوب‌آهن درباره بازی با پرسپولیس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اظهارنظر دو بازیکن ذوب‌آهن درباره بازی با پرسپولیس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

اظهارنظر دو بازیکن ذوب‌آهن درباره بازی با پرسپولیس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

دو بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن در خصوص تساوی تیم شان مقابل پرسپولیس اظهارنظر کردند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمد خدابنده لو بازیکن تیم ذوب آهن درباره تساوی تیمش با پرسپولیس گفت: پرسپولیس را تحت فشار گذاشتیم. به گل رسیدیم و روی ضد حملات هم فرصت زدن گل های بیشتر را داشتیم ولی در نیمه دوم طبیعی بود که پرسپولیس به عنوان قهرمان پنج دوره اخیر لیگ ما را تحت فشار بگذارد و گل هم زد. با این حرف و حدیث ها و فشارهایی که بود همین تساوی هم برای ما خوب است.وی درباره حضور هواداران در ورزشگاه عنوان کرد: خیلی خوشحالیم که هواداران دوباره به ورزشگاه برگشتند و از همه هواداران قدردانی می کنم. آنها از ابتدای فصل و در روزهای بد هم از ما حمایت کردند و باید قدردان شان باشیم. امیدوارم حمایت آنها ادامه دار باشد تا به خواسته هایی که کادر فنی دارد، برسیم.بازیکن ذوب آهن در پاسخ به این سوال که دلیل تعویضش مصدومیت بود یا یک تعویض تاکتیکی بود؟ تصریح کرد: مصدوم نبودم و تعویض من تاکتیکی بود. هیچ مشکل غیر فنی در این خصوص وجود نداشت. خدابنده لو درباره فشارهایی که روی کادرفنی ذوب آهن در این هفته وارد شده بود، خاطرنشان کرد: این حرف و حدیث ها، ما بویژه آقای تارتار را تحت تاثیر قرار داده بود. اتهامات زیادی به ما زدند اما به خاطر نام باشگاه ذوب آهن و آقای تارتار سربلند شدیم.همچنین محمد قریشی مدافع ذوب آهن درباره عملکرد خوبش در بازی مقابل پرسپولیس گفت: گل زودهنگامی به پرسپولیس زدیم و در هر دو نیمه فشار زیادی روی تیم ما بود. در نیمه دوم هم با زحمت کل تیم بازی خوبی انجام دادیم و خداراشکر که توانستیم یک امتیاز را کسب کنیم.وی درباره بازی با تراکتور که قرار است در فولادشهر انجام شود، تصریح کرد: تراکتور روند خیلی خوبی را سپری کرده، ما این تیم را دست کم نخواهیم گرفت. ان شاءالله که این بازی هم دست پر از زمین بیرون بیاییم. بازیکن ذوب آهن درباره شایعاتی که پیش از بازی به راه افتاده بود و گفته می شد مهدی تارتار راه را برای پرسپولیس باز می کند، خاطرنشان کرد: این حرف ها برای هواداران است چرا که می خواهند تیم شان قهرمان شود اما ما در کار هستیم و می بینیم که چه فشار عجیبی روی تارتار و حسینی بود. باید بگویم که هر دو این مربیان از سالم ترین مربیان فوتبال ایران هستند. این حرف ها برای هواداران است و واقعیت ندارد. کارشناسی داوری دیدار ذوب آهن - پرسپولیسانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اظهارنظر دو بازیکن ذوب‌آهن درباره بازی با پرسپولیس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×