روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • الهویی: پیروزی مقابل آلومینیوم را به هواداران گل‌گهر تقدیم می‌کنیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " الهویی: پیروزی مقابل آلومینیوم را به هواداران گل‌گهر تقدیم می‌کنیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

الهویی: پیروزی مقابل آلومینیوم را به هواداران گل‌گهر تقدیم می‌کنیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: پیروزی مقابل آلومینیوم را به هواداران گل گهر تقدیم می کنیم و امیدواریم روند خوب مان ادامه داشته باشد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم از رفسنجان، سعید الهویی پس از برتری 2 بر صفر گل گهر سیرجان مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست وششم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: صدای من گرفته است، چون عادت کرده بودیم که ورزشگاه ها بدون تماشاگر باشد و آن زمان صدا به راحتی می رسید، اما با حضور تماشاگران، صدا زیاد است و مجبوریم فریاد بزنیم. البته حاضریم، هزاران بار صدای ما اینطور بگیرد، اما هواداران همراه ما باشند و اینگونه با پیروزی تیم شاد شوند. این برد را هم به هواداران گل گهر تقدیم می کنیم و امیدواریم که این روند ادامه داشته باشد و در کنار هم، همینطور جلو برویم.وی افزود: بازی با آلومینیوم، یکی از بازی های سنگین ما بود. آلومینیوم در هر دو بازی اخیر خود مقابل پرسپولیس و نساجی در جام حذفی، مستحق پیروزی بود که در یکی از آن بازی ها نتیجه را واگذار کرد، اما کیفیت بالایی از خود نشان داد. آنها حریف قابل احترامی بودند و ساختار دفاعی بسیار خوبی دارند. در انتقال توپ از دفاع به حمله خیلی منظم هستند و ما را اذیت کردند.لیگ برتر فوتبال| برتری خانگی گل گهر مقابل آلومینیومادامه دارد ...

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " الهویی: پیروزی مقابل آلومینیوم را به هواداران گل‌گهر تقدیم می‌کنیم- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×