روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • فاطمی: استقلال 90 درصد راه قهرمانی را رفته است/ مجیدی تعویض‌های خوبی داشت- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فاطمی: استقلال 90 درصد راه قهرمانی را رفته است/ مجیدی تعویض‌های خوبی داشت- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

فاطمی: استقلال 90 درصد راه قهرمانی را رفته است/ مجیدی تعویض‌های خوبی داشت- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

مهاجم سابق استقلال و پرسپولیس تاکید کرد که آبی پوشان با برتری مقابل شهر خودرو 90 درصد راه قهرمانی را طی کردند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، فراز فاطمی پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل شهر خودرو در هفته بیست و ششم لیگ برتر گفت: قسمت شد بعد از مدت ها آمدم و بازی استقلال را از نزدیک دیدم. بازی جذاب، خوب و پرموقعیتی بود ولی هر چه از زمان بازی گذشت فشار روی استقلال بیشتر شد.وی تصریح کرد: با شروع نیمه دوم استقلال موقعیت های زیادی داشت و سرانجام توانست در دقایق پایانی با تعویض های خوب مجیدی و با گل آرمان رمضانی بازیکن تعویضی خود به برتری برسد و شانس خود را برای قهرمانی بیشتر کند.مهاجم سابق استقلال و پرسپولیس در خصوص ناراحتی هواداران استقلال از اتلاف وقت بازیکنان شهر خودرو گفت: این موضوع مقداری طبیعی بود. تیم های ضعیف تر و تحت فشار تماشاگر سعی می کنند بازی را کنترل کنند و این موضوع در فوتبال دنیا طبیعی است و چیز خاصی از این بابت نبود. با شروع نیمه دوم بازی قشنگی را شاهد بودیم.فاطمی در خصوص شانس قهرمانی استقلال عنوان کرد: فکر می کنم با توجه به فاصله شش امتیازی و بازی های نسبتاً آسان تر استقلال در هفته های پایانی، این تیم 90 درصد راه قهرمانی را رفته کرده است.وی در خصوص برگزاری دیدار با حضور تماشاگران گفت: دلم برای این جو تنگ شده بود و آمدم از این جو لذت ببرم.حاشیه دیدار استقلال - شهر خودرو| فریادهای مجیدی بر سر بازیکنانانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فاطمی: استقلال 90 درصد راه قهرمانی را رفته است/ مجیدی تعویض‌های خوبی داشت- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×