روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • مربی مدنظر پرسپولیس در کادر تراکتور می‌ماند؟- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مربی مدنظر پرسپولیس در کادر تراکتور می‌ماند؟- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

مربی مدنظر پرسپولیس در کادر تراکتور می‌ماند؟- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

باشگاه تراکتور قصد دارد همچنان از مربی دروازه بانان رومانیایی خود در کادر فنی این تیم استفاده کند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، قربان بردیف سرمربی نامدار ترکمنستانی سرانجام پس از مذاکرات فراوان هدایت تیم تراکتور تبریز را بر عهده گرفت. این مربی قرار است با چند دستیار خود به ایران سفر کند و از همین رو فعلاً تکلیف کادر فنی تراکتور و همچنین ادامه حضور محمد نصرتی در این تیم مشخص نیست.همچنین با توافق باشگاه تراکتور با بردیف، مقرر شده است تا آلین دینکا مربی رومانیایی دروازه بانان تراکتور همچنان در کادر سرمربی جدید این تیم حضور داشته باشد. این مربی طی هفته های گذشته مذاکراتی را نیز با پرسپولیس انجام داده بود، اما مدیران باشگاه تراکتور بر ادامه همکاری با وی تأکید دارند.آلین دینکا همچنان دو فصل دیگر با تراکتور قرار دارد و برای جدایی از این تیم باید رضایت باشگاه تبریزی را جلب کند.گل محمدی: درویش بلد نیست مثل خیلی ها صحبت غیرواقعی انجام بدهد/ نیمی از بازیکنانی که می خواستیم جذب شدندانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مربی مدنظر پرسپولیس در کادر تراکتور می‌ماند؟- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×