روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • واکنش طاهری به سؤالی درباره ادامه حضورش در استقلال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش طاهری به سؤالی درباره ادامه حضورش در استقلال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

واکنش طاهری به سؤالی درباره ادامه حضورش در استقلال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

سرپرست تیم فوتبال استقلال تأکید کرد فعلاً در سِمت خود در این باشگاه خواهد ماند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، بیژن طاهری در حاشیه مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو درباره اینکه سرمربی بعدی استقلال کار سختی دارد، اظهار داشت: همیشه فوتبال یک جور نیست و اتفاقات زیادی می افتد. یک سال هم استقلال این نتایج درخشان را گرفته است. امیدوارم هر کسی بعد از این هدایت تیم را بر عهده می گیرد همین روند را ادامه دهد. سال گذشته همین زمان کسی فکر نمی کرد تیم این نتایج را بگیرد.«سال گذشته ابتدای فصل اعلام کردید که استقلال قهرمان خواهد شد و آیا امسال نیز معتقدید تیم می تواند این عنوان را تکرار کند؟»، وی در واکنش به طرح این سؤال گفت: تیم قهرمان کارش سخت تر از تیم های دیگر است. به هر حال یک مقامی را به دوش دارد که همه انتظار دارند تکرار کند. فوتبال قابل پیش بینی نیست و به خاطر همین هم جذاب است. کار سختی است و امیدوارم همه چیز به خوبی به پایان برسد.سرپرست تیم استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا به کار خود در این باشگاه ادامه خواهد داد، خاطر نشان کرد: فعلاً که در خدمت تان هستیم. توکل به خدا، من فرزند این باشگاه هستم و هر کسی در این پست باشد تلاش می کند تیم موفق باشد و ما هم هر کمکی از دست مان ساخته باشد، انجام می دهیم.وضعیت مبهم بازیکنی که با استقلال فسخ کرد و به باشگاه پرسپولیس رفت!انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش طاهری به سؤالی درباره ادامه حضورش در استقلال- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×