روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • ابهام در میزبانی ورزشگاه شهید وطنی از نساجی در شروع لیگ + عکس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ابهام در میزبانی ورزشگاه شهید وطنی از نساجی در شروع لیگ + عکس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

ابهام در میزبانی ورزشگاه شهید وطنی از نساجی در شروع لیگ + عکس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

در حالی که کمتر از 20 روز به آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال باقی مانده است، ایرادات و نواقص ورزشگاه شهید وطنی همچنان پابرجاست و امکان دارد این مجموعه تا شروع لیگ به بهره برداری نرسد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بعد از دستور ریاست جمهوری مبنی بر تسریع در بازسازی ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر و اختصاص بودجه مناسب برای این پروژه در چند ماه گذشته شاهد شتاب در اجرای کار بودیم، ولی در حال حاضر هرچه به پایان کار این ورزشگاه نزدیک می شویم، سرعت بازسازی و رفع نواقص کندتر شده است و با نظر کارشناسان اتمام کار بازسازی ورزشگاه وطنی ممکن است به اواسط یا حتی آخر نیم فصل اول برسد. این در حالی است که چندی پیش حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران اعلام کرده بود، ورزشگاه شهید وطنی تا پایان تیر ماه تکمیل خواهد شد.از جمله نواقص و ایرادات ورزشگاه وطنی این است که کار ترمیم جایگاه VIP هنوز به پایان نرسیده، همچنین پروژکتورهای جدید نصب نشده و برای تعویض و تقویت سیستم های صوتی ورزشگاه اقدامی صورت نگرفته است. علاوه بر اینها مرمت بخش های ورودی و خروجی جدید ورزشگاه همچنان کار دارد و گیت ها جداسازی نشده اند. ایرادات ورزشگاه شهید وطنی به همین جا ختم نمی شود و برای سیستم سرمایش و گرمایش رختکن ها نیز کاری صورت نگرفته است.براساس این گزارش، تنها بخشی که در ورزشگاه وطنی پیشرفت داشته چمن این مجموعه است که تا شروع لیگ آماده بهره برداری خواهد شد.این مشکلات و نواقص در حالی هنوز در ورزشگاه شهید وطنی پابرجاست که فصل جدید لیگ برتر از 21 مرداد ماه آغاز خواهد شد و سازمان لیگ تا برطرف نشدن ایرادات ورزشگاه، اجازه برگزاری دیدارهای نساجی در ورزشگاه وطنی را نخواهد داد و باید ببینیم در فاصله 20 روز تا شروع لیگ برتر ورزشگاه شهید وطنی آماده میزبانی شاگردان حمید مطهری از حریفانش خواهد شد یا خیر.تساوی پرسپولیس و نساجی در دیداری دوستانهانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ابهام در میزبانی ورزشگاه شهید وطنی از نساجی در شروع لیگ + عکس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×