روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • شکست نساجی مقابل ذوب آهن در دیداری دوستانه- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکست نساجی مقابل ذوب آهن در دیداری دوستانه- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

شکست نساجی مقابل ذوب آهن در دیداری دوستانه- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

تیم فوتبال نساجی در دیدار تدارکاتی مقابل ذوب آهن شکست خورد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، نساجی که روزهای سخت و پرفشار بدنسازی را طی می کند، در چهارمین بازی تدارکاتی پیش فصل خود امروز از ساعت 19 در ورزشگاه کارگران تهران پشت درب های بسته بدون حضور اصحاب رسانه و تماشاگران به دیدار ذوب آهن اصفهان رفت که در نهایت نساجی چی ها با نتیجه 2 بر یک در این دیدار مغلوب شدند.گل نساجی در دقیقه 53 توسط علیرضا ابراهیمی به ثمر رسید و ذوب آهن نیز در دقیقه 31 با گل به خودی بازیکن نساجی و در دقیقه 42 توسط صادق صادقی به گل رسید.گفتنی است نساجی مازندران در نخستین دیدار تدارکاتی پیش فصل خود در کمپ تیم ملی توانست با نتیجه 4 بر 2 از سد تیم ملی نوجوانان بگذرد. در دومین دیدار در اردوی منطقه جنگلی سالاردره ساری با نتیجه 5 بر 2 بر تیم امید نساجی مازندران غلبه کرد و در سومین دیدار به تساوی 3 بر 3 مقابل پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی تهران دست یافته بود.ابهام در میزبانی ورزشگاه شهید وطنی از نساجی در شروع لیگ + عکسانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " شکست نساجی مقابل ذوب آهن در دیداری دوستانه- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×