روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ثبت یک رکورد جدید برای بازی پرسپولیس – کاشیما آنتلرز - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

ثبت یک رکورد جدید برای بازی پرسپولیس – کاشیما آنتلرز - اخبار تسنیم

کنفدراسیون فوتبال آسیا از ثبت یک رکورد جدید برای مصاف تیم های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، طبق اعلام سایت کنفدارسیون فوتبال آسیا، بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2018 که فردا (شنبه) در ورزشگاه آزادی میان تیم های فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز برگزار می شود با ثبت یک رکورد جدید همراه خواهد شد.طبق اعلام AFC برای تماشای بازی برگشت دو تیم، 78 هزار و 116 بلیت فروخته شده است و به همین دلیل این بازی رکورد حضور تماشاگر در ورزشگاه برای تماشای فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را خواهد شکست. رکورد بیشترین حضور تماشاگر در یک بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا، در فینال سال 2014 به ثبت رسید که در آن بازی میان تیم های الهلال عربستان و وسترن سیدنی واندررز استرالیا، 63 هزار و 763 نفر در ورزشگاه پادشاه فهد شهر ریاض حضور داشتند. این رکورد اما فردا در ورزشگاه آزادی شکسته خواهد شد.همچنین استقبال گسترده از بازی برگشت در ایران، راه را برای ثبت یک رکورد دیگر هم هموار می کند، چرا که میزان فروش بلیت برای بازی برگشت، فینال امسال را به پرتماشاگرترین فینال لیگ قهرمانان آسیا در مجموع دو بازی رفت و برگشت تبدیل می کند و رکوردی که در فینال فصل گذشته میان تیم های اوراوا ردز ژاپن و الهلال عربستان به ثبت رسید را می شکند.شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در این باره گفت: ما امسال در تمامی بخش ها و رقابت ها، شاهد ثبت رکوردهای جدید برای میزان استقبال از رقابت های آسیایی هستیم. برای دومین سال متوالی، ما شاهد ثبت رکوردی جدید برای حضور در ورزشگاه خواهیم بود که این گواه پیشرفت در تحقق اهداف جاه طلبانه ما در AFC است. ما باز هم تلاش می کنیم تا شرایطی را برای به هیجان آوردن هواداران پرشورمان در سطح قاره آسیا فراهم کنیم.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ثبت یک رکورد جدید برای بازی پرسپولیس – کاشیما آنتلرز - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×