روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • لیگ برتر فوتبال|دوئل پرسپولیس و پدیده برای صدرنشینی/ رونمایی از تراکتورسازی «لیکنز»- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لیگ برتر فوتبال|دوئل پرسپولیس و پدیده برای صدرنشینی/ رونمایی از تراکتورسازی «لیکنز»- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

لیگ برتر فوتبال|دوئل پرسپولیس و پدیده برای صدرنشینی/ رونمایی از تراکتورسازی «لیکنز»- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

تیم های فوتبال پرسپولیس و پدیده در دیداری حساس به مصاف هم می روند، دیداری که می تواند این دو تیم را به صدر جدول برساند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته شانزدهم که هفته اول از نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال به حساب می آید، امروز (چهارشنبه) دو دیدار در تبریز و تهران برگزار می شود. تراکتورسازی با سرمربی جدید بلژیکی اش میزبان نفت مسجد سلیمان است و پرسپولیس نیز با بازیکنان تازه به خدمت گرفته اش از پدیده میزبانی خواهد کرد. در زیر به بررسی این دو مسابقه پرداخته ایم.تراکتورسازی -نفت مسجدسلیمانبا تصمیم مالک باشگاه، هدایت تراکتورسازی پس از رفتن محمد تقوی به جرج لیکنز بلژیکی سپرده شد. تصمیمی که اصلا غافلگیرانه نبود از این جهت که تقوی حتی در مقاطعی که نتایج خوبی با تراکتورسازی کسب می کرد هرگز از ماندن خود در این تیم مطمئن نبود. امروز لیکنز برای اولین بار در لیگ برتر ایران هدایت تیم جدیدش را برعهده خواهد گرفت.نفت مسجدسلیمان در نیم فصل اول تا حدی خودش را از خطر سقوط دور کرد. در تعطیلات نیم فصل علیرضا مرزبان خیلی تلاش کرد تا مهره های مدنظرش را جذب کرده و تیمش را آنطور که می خواهد تقویت کند که البته اینطور نشد. با توجه به این مسئله قطعا نفت مسجد سلیمان برای بقا در لیگ و ادامه روند روبه رشدش کار خیلی سختی دارد. با توجه به اینکه مرزبان مربی با سبک بازی دفاعی نیست انتظار می رود امروز یک بازی جذاب را در تبریز شاهد باشیم. حضور پرشور هواداران می تواند بر جذابیت و هیجان این مسابقه اضافه کند.پرسپولیس - پدیدهتقابل پرسپولیس و پدیده در هفته اول از نیم فصل دوم لیگ بسیار جالب توجه خواهد بود. برانکو حالا می تواند تیمش را آنطور که می خواهد ارنج کند و از همه نفراتش بهره ببرد؛ البته مهدی ترابی در این هفته محروم است و محسن ربیع خواه هم به دلیل مصدومیت نمی تواند برای سرخپوشان به میدان برود. سرخپوشان چند روز قبل مقابل سپیدرود در جام حذفی به میدان رفتند و از این رو در مقایسه با حریف مشهدی خود تقریبا در شرایط مسابقه هستند.در سوی مقابل پدیده بعد از مدت ها سرگردانی مالک خود را در تعطیلات نیم فصل شناخت و بازیکنان و مربیان این تیم حالا می توانند امیدوار باشند که باشگاه شان صاحب دارد. شاگردان گل محمدی در نیم فصل اول به معنای واقعی پدیده لیگ بودند و از همان هفته اول لیگ خود را به عنوان یکی از مدعیان مطرح کردند. تقابل برانکو و گل محمدی که به نوعی تقابل استاد و شاگرد است بر جذابیت های بازی امروز اضافه خواهد کرد.در بازی رفت پرسپولیس در شرایطی پدیده را در مشهد شکست داد که شاگردان گل محمدی بازی خیلی خوبی ارائه دادند و همان موقع برانکو بر این نکته اشاره داشت که پدیده روز های خوبی را در این فصل خواهد داشت. حالا این دو تیم در بهترین شرایط خود به مصاف هم خواهند رفت.با توجه به توقف سپاهان در بازی روز گذشته برابر نفت آبادان، پرسپولیس و پدیده که با 31 امتیاز و یک امتیاز کمتر از سپاهان در رده دوم ایستاده اند، برای صدرنشینی به میدان می روند.به گزارش تسنیم برنامه ادامه بازی های هفته شانزدهم به شرح زیر است:چهارشنبه - 17 بهمن* تراکتورسازی - نفت مسجدسلیمان، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز, ساعت 15:30داور: رضا کرمانشاهی* پرسپولیس - پدیده، ورزشگاه آزادی, ساعت 17داور : سیدمهدی سیدعلیپنجشنبه - 18 بهمنپیکان - استقلال، ورزشگاه شهدای شهرقدس, ساعت 15:45داور: سیدوحید کاظمیجدول رده بندی لیگ برتر فوتبالانتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " لیگ برتر فوتبال|دوئل پرسپولیس و پدیده برای صدرنشینی/ رونمایی از تراکتورسازی «لیکنز»- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون