روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • تسنیم
  • حاشیه دیدار پرسپولیس - ماشین‌سازی| شعار علیه داور و خوشحالی اشتباه تماشاگران!- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

موضوع: تازه ترین ها منبع: تسنیم
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حاشیه دیدار پرسپولیس - ماشین‌سازی| شعار علیه داور و خوشحالی اشتباه تماشاگران!- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

حاشیه دیدار پرسپولیس - ماشین‌سازی| شعار علیه داور و خوشحالی اشتباه تماشاگران!- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم

تماشاگران پرسپولیس علیه داور دیدار این تیم مقابل ماشین سازی شعار دادند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نیمه اول دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی که از ساعت 21:30 در ورزشگاه آزادی آغاز شده، در شرایطی به پایان رسید که بیش از 55 هزار تماشاگر از این مسابقه دیدن می کنند.* بعد از به ثمر رسیدن گل ماشین سازی سکوت عجیبی در ورزشگاه آزادی حکمفرما شد.* وقتی تراکتورسازی موفق شد دروازه تیم پارس جنوبی را باز کند عده ای از تماشاگران که از ال سی دی جایگاه خبرنگاران گل تراکتورسازی را دیدند به تصور اینکه پدیده موفق شده گل دوم را مقابل سپاهان به ثمر برساند به خوشحالی پرداختند اما بعد متوجه شدند که تشخیص شان اشتباه بوده است. نکته جالب این که بقیه تماشاگران نیز در واکنش به خوشحالی این عده از تماشاگران حسابی شادی کردند.* بازیکنان ماشین سازی بعد از رسیدن به گل سعی می کردند در شروع مجدد مسابقه تاخیر در بازی ایجاد کنند که این مسئله با اعتراض تماشاگران مواجه شد.* داور مسابقه در حالی سوت پایان نیمه اول را به صدا در آورد که پرسپولیس می رفت ضد حمله خطرناکی روی دروازه حریفش ایجاد کند، همین مسئله باعث شد تماشاگران حسابی شاکی شده و علیه داور بازی فحاشی کنند.انتهای پیام/

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حاشیه دیدار پرسپولیس - ماشین‌سازی| شعار علیه داور و خوشحالی اشتباه تماشاگران!- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم از منبع تسنیم. "

اخبار گوناگون

× ×