روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: تی نیوز
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مزدی شیرین تر از انعام برای یزرگترین شرمساری سامورایی های جوانمرد از منبع تی نیوز. "

مزدی شیرین تر از انعام برای یزرگترین شرمساری سامورایی های جوانمرد

به گزارش ورزش 11، بزرگترین شرمساری در میان ژاپنی ها عذرخواهی به خاطر اشتباهات مرتکب شده است و حال گویی این خصوصیت به داخل زمین فوتبال و ورزش آن ها نیز انتقال یافته است. ژاپن با 28 خطا کمترین تعداد خطا در میان تمام 32 تیم مرحله گروهی جام جهانی را داشته است و بالاخره این بازی جوانمردانه خود را به رخ جهانیان کشیدند. این سامورایی های دوست داشتنی کمتر خطا می کنند و کمتر کارت می گیرند تا روح و ذات زیبای فوتبال را خشن جلوه ندهند. جدال غیر مستقیم ژاپن و سنگال برای صعود از جذابیت های فوق العاده ای برخوردار بود. ژاپن و سنگال از هر لحاظ، امتیاز (4)، تفاضل گل (صفر)، گل زده (4) و گل خورده (4) برابر می شدند و این در حالی بود که آنها در بازی رودررو هم به تساوی 2-2 بسنده کرده بودند. به این ترتیب کار به مقایسه کارنامه انضباطی دو تیم بر اساس امتیازات بازی جوانمردانه آنها کشیده شد که طبق قوانین فیفا بر اساس زیر است: کارت زرد: یک امتیاز منفی کارت زرد دوم و اخراج غیرمستقیم: 3 امتیاز منفی اخراج مستقیم: 4 امتیاز منفی کارت زرد و اخراج مستقیم: 5 امتیاز منفی تیم ملی ژاپن از این رو تیم ملی ...

10 گل برتر دوره گروهی جام جهانی 2018 روسیه 10 گل برتر دوره گروهی جام جهانی 2018 روسیهکلیپی از ۱۰ گل تماشایی از ستارگان فوتبال در دوره گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را مشاهده می کنید. مدیرعامل پرسپولیس: با صحبت های کی روش ترسیدیم به فرودگاه برویم!/ وحیدامیری تلفن همراهش را خاموش کرده است مدیرعامل پرسپولیس: با صحبت های کی روش ترسیدیم به فرودگاه برویم!/ وحیدامیری تلفن همراهش را خاموش کرده استمدیرعامل پرسپولیس: با صحبت های کی روش ترسیدیم به فرودگاه برویم!/ وحیدامیری تلفن همراهش را خاموش کرده استایران تیم هجدهم جام جهانیروسیه شد ایران تیم هجدهم جام جهانی روسیه شدتیم ملی فوتبال ایران در بین ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی در رتبه هجدهم قرار گرفت. طرح پیراهن فصل ۱۹-۲۰۱۸ منچستریونایتد لو رفت + عکس طرح پیراهن فصل ۱۹-۲۰۱۸ منچستریونایتد لو رفت + عکسطرح پیراهن اول شیاطین سرخ که قرار است در فصل پیش رو استفاده کند، لو رفت. دو تیم مازندران به نیمه نهایی لیگ دسته یک کشتی صعود کردند دو تیم مازندران به نیمه نهایی لیگ دسته یک کشتی صعود کردندساری - ایرنا - دو نماینده مازندران در هفته پایانی مرحله مقدماتی مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاههای کشور با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله نیمه...مارادونا: راوی خبر مرگم را پیداکنید و 10 هزار دلار پاداش بگیرید! مارادونا: راوی خبر مرگم را پیداکنید و 10 هزار دلار پاداش بگیرید!اسطوره فوتبال آرژانتین از این که خبر فوتش در رسانه ها به غلط انتشاریافت، ناراحت شده، پس دنبال کسی است که برای اولین چنین شایعه ای را پخش کرد. مزدی شیرین تر از انعام برای یزرگترین شرمساری سامورایی های جوانمرد مزدی شیرین تر از انعام برای یزرگترین شرمساری سامورایی های جوانمردبه گزارش ورزش 11، بزرگترین شرمساری در میان ژاپنی ها عذرخواهی به خاطر اشتباهات مرتکب شده است و حال گویی این خصوصیت به داخل زمین فوتبال و ورزش آن ها نیز... گرشاسبی: سروش به احتمال 80 درصد در نیم فصل دوم برای ما بازی خواهد کرد گرشاسبی: سروش به احتمال 80 درصد در نیم فصل دوم برای ما بازی خواهد کردبه گزارش ورزش11 و به نقل از فارس، حمیدرضا گرشاسبی در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس ، بحث تمدید قرارداد با بازیکنان، وضعیت حمید امیری و سروش رفیعی و موارد... 10 گل برتر مدافعان بوندسلیگا در فصل 2017/18 10 گل برتر مدافعان بوندسلیگا در فصل 2017/1810 گل برتر مدافعان بوندسلیگا در فصل 2017/18 بیرهوف: نباید در مورد یواخیم لوو شتاب زده تصمیم بگیریم بیرهوف: نباید در مورد یواخیم لوو شتاب زده تصمیم بگیریمورزش11- پس از حذف تیم ملی آلمان از جام جهانی 2018 شایعات زیادی پیرامون اخراج یواخیم لو بر سر زبان ها افتاد. الیور بیرهوف مدیر تیم های ملی آلمان در... 10 گل برتر مدافعان بوندسلیگا در فصل 2017/18 10 گل برتر مدافعان بوندسلیگا در فصل 2017/1810 گل برتر مدافعان بوندسلیگا در فصل 2017/18 وضعیت مدافع فصل گذشته سایپا در هاله ای از ابهام وضعیت مدافع فصل گذشته سایپا در هاله ای از ابهامبه گزارش ورزش11 و به نقل از تسنیم، محمدحسین کنعانی زادگان ، مدافع فصل گذشته تیم فوتبال سایپا که دچار پارگی رباط صلیبی و مینیسک شد، برای فصل آینده...

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مزدی شیرین تر از انعام برای یزرگترین شرمساری سامورایی های جوانمرد از منبع تی نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×