روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: ورزشیها
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازگشت نعمتی و عالیشاه به مدار تفکرات کالدرون! از منبع ورزشیها. "

بازگشت نعمتی و عالیشاه به مدار تفکرات کالدرون!

به گزارش "ورزش سه"، نعمتی و عالیشاه این فصل فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرده و اغلب به عنوان یار ذخیره به کار گرفته شده اند. اما یک روز پیش از دیدار مقابل ذوب آهن، اتفاق بدتری برای این دو رخ داد و درگیری کوچکی در تمرین باعث شد تا سرمربی آرژانتینی آن ها را کنار بگذارد و باوجود نیاز، به اصفهان نبرد.پس از پیروزی شیرین در فولادشهر، نعمتی و عالیشاه همچنان با غضب کالدرون مواجه شدند. بنابراین دو هافبک خوش تکنیک پرسپولیس یک روز با بدنساز پرسپولیس تمرین کردند تا این که سرانجام مجوز بازگشتشان به تمرین گروهی صادر شد و روز شنبه پا به پای دیگر بازیکنان در تمرین حضور یافتند.این دو که حالا اختلاف ها را کنار گذاشته اند و به هیچ وجه دوست ندارند دوباره اتفاقات هفته قبل رخ دهد، در بازی تنیس - فوتبالی هم تیمی بودند و تلاش کردند تا در مقابل تیم رقیب برنده شوند. احمد نوراللهی یار دیگر آن ها بود. عالیشاه و نعمتی در سال های اخیر جزو بازیکنان بدون حاشیه پرسپولیس بوده اند و باید دید در بازی با گل گهر به میدان خواهند رفت یا نه.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازگشت نعمتی و عالیشاه به مدار تفکرات کالدرون! از منبع ورزشیها. "

اخبار گوناگون

× ×